Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Ha az arcomon lévő piheszőrökből egyre több van, és egyre hosszabbak, akkor az azt jelenti hogy kezd nőni a szakállam?

20 éves vagyok és az utóbbi időkben észrevettem hogy az arcomon a pihék egyre hosszabbak és egyre több van belőlük. Tudjátok ilyen halvány vékony szőrszálak, de némelyik ha tükörben közelről nézem, akkor látom hogy kezd sötétedni. Ez azt jelenti hogy úton van a szakállam?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakáll, szőr

ápr. 23. 12:57  Privát üzenet  

A válaszok
igen

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 23. 14:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem, köszi! Esetleg azt még lehet tudni hogy kb mennyi idő amíg végleges szőr nem lesz belőle? Vagy ez egyénenként más?

# 2/4Időpont ápr. 23. 14:53 Privát üzenet
Ez egyénenként különbözik, persze. Nekem 15 évesen már eléggé nőt a szakállam.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 23. 16:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben, köszi szépen!

# 4/4Időpont ápr. 23. 17:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy egyre hosszabbak a csapadék mentes időszakok? Klímaváltozás?
Sokszor elbambulok legtöbbször akaratom ellenére és ezek a bambulások olyan élethűek és valósak hogy szinte már halucinációk van mikor hosszabbak de van mikor csak kis bevillanások. Mik ezek?
Mitől lehetnek nálam a kis ajkak sokkal hosszabbak, mint ahogy normális lenne?
Lehetséges hogy az egyik oldalon hosszabbak a bordáim? Elől.
Apró száron függő szemölcsök nőnek a nyakamra, amik, ha már hosszabbak, leszakítja a póló a dörözsölődéstől. Baj-e és miért van ez?
Mitől van az, hogy egyre hosszabbak a ciklusaim?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!