Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet hosszútávon elvisel...

Hogy lehet hosszútávon elviselni azt, hogy egy férfi csupán a rettenetesen ocsmány külseje miatt egy lánynak sem fog kelleni egész életében?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
jól
2015. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
sehogy
2015. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem ilyen picsogással, mint amit Te most csinálsz, az biztos! Én se vagyok szép, ráadásul 160 cm vagyok, mégis találok lányt általában.... Ha így állsz hozzá, akkor nem is fogsz, és ez így van jól, több marad azoknak, akik nem ilyen élettelenek :)
2015. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehezen. Sajnos, bár mindenki hinti a rizsát hogy a belső nagyon számít az ember alapvetően vizuális, mivel a belsődet nem látja, de a külsődet annál inkább. De nem szabad elkeseredni, egyszer csak lesz olyan nő, akivel megtalálhatjátok a közös hangot.


Fel a fejjel :)

2015. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
28 év alatt még egy lány sem jött el velem még randira sem a több száz próbálkozásból. Sőt, lánybarátok meg is mondták, hogy valószínű sosem fogok magamnak senkit sem találni, mert annyira ocsmány a külsőm. Szóval nem nagyon vagyok bizakodó.
2015. jan. 31. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a külsőd milyen, de a kérdésed azt jelzi, hogy szörnyen pesszimista vagy, azt meg senki nem szereti.
2015. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sehogy,ez van,ezt adta az élet.Én kezdek beletörődni,és már nagyon rá se nézek a nőkre sehol.Úgysincsen esélyem náluk,akkor meg minek törjem magam,mikor van bőven elég más bajom is az életben?

23/F

2015. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. Nem szeretném elvenni a kedved, de nem szeretnék butaságot sem írni.. A helyzet az, hogy, aki külsőleg nem néz ki jól, mint te meg én, az akármit csinálhat sosem lesz sikere egyetlen egy lánynál sem... Eddig csak egyszer volt kapcsolatom, de csak 2-hétig tartott, ebből összesen 4X találkoztunk.. A szakításnak az oka, állítólag az volt, hogy túl unalmas vagyok... Aztán volt még 4-lány, akiket nagy nehezen randira tudtam hívni, de a találkozás után letiltottak és letöröltek minden közösségi oldalamon... Egyértelmű, hogy a külsőm miatt tiltottak, hiszen jól érezték magukat velem.. Egy hullámhosszon voltam ezekkel a lányokkal, de sajnos nem tetszettem nekik... Egyszerűen annyira ronda vagyok, hogy egy lány sem szeretne tőlem semmit.. A legjobb esetben is csak barátnak könyvelnek el.. :( 18/F
2015. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!