Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki nem szép az vajon kevesebb...

Aki nem szép az vajon kevesebbet ér? Nektek honnan van önbizalmatok?

Figyelt kérdés

Van aki szépnek születik, én csak átlagosnak születtem (= ahhoz hogy szép legyek, vagy annak érezzem magam, diétáznom kell (a bőröm miatt) sportolnom és egy csomó pénzt költenem magamra..)


Valahogy ez a világ rendje. Utálom mikor azzal jönnek, hogy jaj mindenkinek más a szép. Vannak örök ideálok örök szépségek.


Elégedjek meg azzal hogy átlagos vagyok, vagy fosszam meg magam mindentől és keservek árán legyek szép?


Én mondjuk már azt is észrevettem sokhelyen hogy minél csúnyább egy nő annál csúnyább hangnemet engednek meg a férfiak vele szemben, és a külsejéhez mérten bánnak vele.


Sok csaj amúgy ráfázik, mert azt hiszi hogy tetszik a pasinak, aztán meg jól kiderül hogy a pasi egy szebb lányra ácsingózik.


2010. aug. 5. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Hát ezzel kb. igazad is van.Ha megprobálok reálisan gondolkozni ... akkor azt kell mondjam,hogy a szépek sokkal több előnyt élveznek.Évekkel ezelőtt hallottam egy olyan kísérletről,hogy pár diák dolgozatot írt,amelyeket odaadtak aztán a tanároknak,hogy javítsák ki.Az egészben az volt az érdekes,hogy a dolgozatok mellé képeket csatoltak ... és azoknak adtak jobb jegyeket akik sokkal jobban néztek ki ... pedig a dolgozatok összevoltak cserélve ... tehát nem a képen szereplő személyé volt a dolgozat.Ha felmerül ilyen kérdés én mindig ezt használom szemléltető pl.nak.Amúgy,hogy honnan merítek önbizalmat?Jó kérdés ... Én is átlagosnak mondanám magamat.Bár a szemeimmel ... melleimmel és néha a testemmel is tökéletesen elégedett vagyok. Tulajdonképpen a barátaim visszajelzéséből.Én azt is fontos bóknak veszem,ha valaki jó fejnek tart és szívesen beszélget ... találkozik velem.Egy jó belső kisugárzás sokat tud dobni rajtad.Amúgy meg én is tornázhatnék.Meg lekellene mondanom a kávéról ... és a pattanásaim nyomogatásáról,de,ha majd nagyon idegesít teszek is érte valamit.Tudod valamit valamiért ... a szépség már ilyen ... megkell szenvedni érte ... Ha nem nyertél a lottón ami a szépséget illeti ... bizony tenni kell érte ... és a legszebb színésznő ... énekesnő vagy átlag ember is elveszik a tömbegben,ha nem tesz a szépségéért és nem ápolja magát a megfelelő módon.Na ez hosszú lett.xD
2010. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tom. A szépség mulandó.

Ez már egy frázis, de így van.


A csúnya lányokkal (van olyan? csúnya az, akinek a LELKE csúnya), vagy inkább a nem olyan szépekkel pedig azért beszélhetnek nem elfogadható módon, mert ők, önbizalom híján, hagyják azt. Gyúrni kéne arra, hogy megvédjék magukat, vágjon az eszük. Vagy gyorsan lépjenek túl az igaztalan bántáson.


A szépség önmagában semmit sem ér. Ha nincs mögötte semmi, hamar lelapozzák őket.

2010. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

09:36-tal értek egyet :)

És még annyi,hogy néha rossz annak,aki szép,de normális,és nem szólogat be...Vannak irigy emberek,akik utálják,hogy szebb náluk,és ezért máris r_banc.:(:S

2010. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok. az arcom teljesen átlagos, nem tartom magam jóképűnek, de csúnyának sem. mivel elég magas vagyok és nem túl jó a "genetikám" -nagyon nyúlánk,vékony vagyok- így nagyon sok energiámba és pénzembe kerül hogy izmos legyek, hogy tetszek magamnak és a lányoknak. akinek jó genetikája van, elég neki hetente 2-3 valamit sportolnia és máris jól néz ki, az sosem fogja megtudni, hogy mennyi szenvedésem van abban, hogy úgy nézzek ki mint ahogy most, és idővel mégjobban. Persze szemüveges is vagyok már kis korom óta, így kontaktlencsét hordok, mert úgy vettem észre a szemüveges fiúkat nem szeretik a lányok. Mindamellett igyekszem jól öltözni, stílusomnak és valamennyire a divatnak megfelelően. Igyekszem minél jobban kinézni, mégis hatalmas hátrányom van azzal szemben aki szimplán csak úgy született, hogy nagyon jóképű és közel sem ad magára annyit. És akkor még csak a külsőről beszéltem.
2010. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!