Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire rossz/gusztustalan...

Mennyire rossz/gusztustalan ha egy lánynak nagyon vastag a szemöldöke? Kozmetikusra jelenleg nincs pénze és magának nem bírja kiszedni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 11:11
 1/8 anonim válasza:

ezek igen

[link]



[link]



ezek nem


[link]

2010. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gusztustalan, hanem igénytelen.
2010. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

[link]

Ez a legjobb kép közülük:D

2010. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztemm szedd ki
2010. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én magamnak szedem, sőt volt oan h bnőmnek is kiszedtem egy darabig mert neki nagyon tetszik a szemöldököm és alapból ott van mindenkinek a vonal :D
2010. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek szerintem még elmennek. Különösen a jobb felső, neki olyan szvinxes arca lesz tőle. Inkább mint ez:

[link]

A "csodálkozós szemöldök" szerintem nagyon gáz. Már 10 éve is az volt.


[link]

Nem az a gáz ha dús, hanem ha formátlan.

2010. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kozmetikus 400 forintért szokta kiszedni, ami azért nem egy kibírhatatlan összeg.
2010. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyar valóság: nem minden tininek van 400 fornitja havonta a szemöldökére. Bizonyos kor alatt nem lehet diákmunkás és nem tudhatod milyen a családi helyzete.


Szerintem vegyél egy csipeszt (3-400 forint de csak egy alkalommal). Itt a nyár, próbáld ki, tanuld meg szépre szedni... mindig keveset és akkor nem tudod nagyon elszúrni.

2010. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!