Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy a jó pasik...

Mért van az, hogy a jó pasik csak a k*rvás, darázsderekú csajokat szeretik? 16/L

Figyelt kérdés
Nem mindegyik, de az biztos, hogy a többség azokat a csajokat szeretik, akiken egy halom smink van, k*rvásan öltözködnek, és már már úgy néznek ki mint az anorexiások. Mért az ilyenekre bukik a többség? Én nem vagyok ilyen, sminkelni is alig sminkelem magam (vagy suliba esetleg natúran). Szerintem átlagosan öltözök, nem szeretem az ilyen mini ruhákat vagy nagyon kirívó cuccokat. Általában suliba farmer csőnadrágot veszek fel, szeretem a színes pólókat (sötétebb rózsaszín, lila, kék... stb.), néha még fekete is szóba jöhet. Régen mindig kínai cipőket hordtam, most átváltottam a Nike-ra, meg a Deichmann-os tornacipőkre. Kiegészítőket általában magamnak készítem (karkötő, nyaklánc, fülbevaló... szeretem a kézimunkákat :D). Szemüveges vagyok de azt mondják, hogy jól áll és kiemeli az arcomat. Nem vagyok az a nagyon vékony, magyarul nem vagyok "álomcsaj". Sajnos nem tehetek róla, így születtem, örököltem az alkatomat... Kicsit húsosabb vagyok, de saját magam véleménye az, hogy nem olyan vészes. Kb. 5kg felesleg van rajtam. Jól érzem magam a bőrömben, mások véleményét nem is szoktam figyelembe venni, ha néha megszólnak, mert tudom hogy nálam vannak sokkal ducibb emberek is. 16/L, 165 cm és 63kg.
2010. aug. 5. 12:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Feleségnek nem az olyan csajokat választják.. Figyelj, örülj neki, hogy olyan vagy, amilyen. Legalább nem tartozol a "tucatba". Így legalább az értékesebb fiúk keresik majd a társaságod. Egyébként szerintem divatból szeretik azokat a csajokat és abban reménykednek, hogy azok hamarabb és mindenre kaphatóak. Általában így is van.. Én is husi vagyok és semmi okom a panaszra, mindig is kedveltek a férfiak így is, csak éppen a szerelmes hős típusok.
2010. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
79%

Szerintem sajna nem így van hogy a fiúk a vékony lányokat szeretik....tévedsz...én is vékony vagyok és elég sok fiú avval nyaggat hogy hízzak mert úgy jobban néznék ki (meg ilyenek)163 cm vagyok és 42 kg!!;) :O

(Remélem segítettem)

2010. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:

Jah még mindig én vagyok (az elözö)

A legelső komizónak igaza van!!!

2010. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
igen. a másodiknak igaza van... én is elég vékony vagyok...
2010. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%

Nem, ez nem teljesen úgy van, ahogyan azt itt páran leírták!

Feleségnek nem szeretnének a fiúk vékony, szépen sminkelt, csinos (miniruhák buliba, magassarkú, szűk farmer blabla) ruhákat hordó "álomcsajt" (ahogy te írtad)??

Már miért ne szeretnének??

Nem értem...

Leírom az én példámat, tapasztalatomat.

Van egy férfi (érett, normális, nem izomagy meg bunkó, abszolút nem az a kategória), reeengeteg lány bele volt zúgva, persze mind "természetesek", nem nagyon vannak a környékünkön "cicababák".

Tudod, semmi smink, kihívó ruha, darázsderék stb.

Jöttem én a vékony (162 cm, 48-49 kg), kisportolt alkatommal, hosszú szőke hajammal, napsütötte bőrömmel, sminkelt arcommal (smink nélkül jobban tetszem a pasinak), csini ruháimmal és belém szeretett teljesen!!!

Na itt már szó nem volt arról, hogy kihasználna vagy ilyesmi, egyszer meg is kérte a kezemet, amire nemet mondtam, nem vagyok elég érett a házassághoz.

A másik: az osztálytársaim mind váltogatták a pasijukat (még egymás közt is), folyton lerészegedtek bulikban, a suli mellett cigiztek, nem tanultak meg ilyesmi, pedig mind sportcipőt hordott és semmi smink, én pedig nem cigizek, nem iszom hullára magam, nem váltogatom a pasijaimat.

Itt is van egy kevéske különbség...


A pasik igenis felfigyelnek a csinos, tökéletes külsejű lányokra és ha a belső is olyan, mint amit a külső mutat, szívesen elvesz bárki egy gyönyörűszép, tökéletes külsejű, belső értékekkel is megáldott lányt!


19L

2010. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Én "örülök" ennek, csak engem ez nem boldogít...
2010. aug. 5. 13:45
 7/32 anonim ***** válasza:

Tudom...

Fogadd el magad mert MINDENKIT lehet szeretni és persze minden pasi más: van, aki a csinibabákra, van aki a természetes szépségekre, van aki a molettebb (pin up :D) lányokra bukik leginkább. :)

Amúgy meg ha nem vagy teljesen elégedett az alakoddal, tegyél érte!!

Én is voltam 3 évvel ezelőtt ducibb, szóval 3 kilóval több voltam ami ennél a magasságnál bizony látszik...

Narancsbőrös volt a combom és a fenekem, de sok szenvedéssel és kitartással sikerült "széppé" válnom, vagyis tettem a tökéletes alakért és ez bárki számára elérhető!

:)

2010. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöma bíztatást nektek! :)
2010. aug. 5. 14:04
 9/32 anonim ***** válasza:
én pl ha vhova megyek rendezvényekre szépen kisminkelve sokkal jobban megnéznek mint a hétköznap amikor csak leugrok vhova rossmannba mittudomén ez van:s
2010. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%

a barátnőm gyönyörű, kedves, okos, és igen... kicsit telt. és igen én pedig izmos vagyok, a nagy többség szerint jóképű. és tudod mit? soha nem választanék egy ronda deszkát, senkit az edzőteremből, aki ugyanott edz mint én mert lehet, hogy testre jók, de fejre...

nem írnám le a barátnőmet részletesen, bár ő is sminkeli magát, nekem jobban tetszik este, mikor smink nélkül, mindenféle krémillattal befekszik mellém az ágyba, és puha meleg, beterít a selymes haja, olyan simogatni való, és a legfontosabb, hogy igazi nő!

várj és téged is biztos meg fog találni valaki, akinek csak et kellesz!

19/f

2010. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!