Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok, ti szeretitek a...

Srácok, ti szeretitek a különc csajokat? Mi "vonzót" láttok bennük, ha igen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit értünk különc alatt?

Aki tankcsapdás pólóban úgycsinál mintha lázadna de igazából csak eleget tesz a tásadalom kamaszokkal szemben támasztott sztereotíp hülyeségeinek?

Aki vagdossa magát?

Aki mustáros szendvicset eszik uzsonnára?

Aki a fejére húzott bugyival jár az utcán?

Aki nem rúg be mocskosmód minden pénteken?

Akinek zöld a haja?

2011. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Azért mert mások, mint a többi lány. A legtöbb lány a tömegbe tartozik és ugyanolyanok.

Persze attól is függ, hogy mennyire különc.

Ha pl. divatból (vagy bármi más okból) kékre festi a haját egy lány, akkor az taszító. Viszont ha a viselkedése eltér a többi tinilánytól, akkor 'felnézek rá'.

Én mindenképpen 'különc' lánnyal szeretnék járni.

2011. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy helyzet, hogy az igazán különc lány nem hangoztatja, hogy az. Mai világban nagy divat egyéniségnek lenni, szvsz attól, ha valaki kékpiroslilára festi a haját, még lehet egy ostoba liba is.

A különcség sokkal inkább személyiségfüggő, hogy pl. tudjon nevetve táncolni az esőben, legyen esze, gondolkodjon másképp mint ahogy a környezete várja, legyen tele meglepetésekkel. Ha emellé tök átlagosan néz ki, még úgyis százszor egyénibb, mint a moszkván bandázó "egyéniségek".


18/L

2011. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit szidjátok a kék hajat, egyszer láttam egy csajt, aki az első pár hajtincsét befestette kékre (amúgy sötétbarna haja van), na az qrwa jól nézett ki! Kár, hogy azóta nem láttam... :(
2011. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, a különc lányok a legjobbak :))
2011. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány különcnek érzi magát, de az aki tényleg más, mint a többi ritka, mint a fehér holló.
2011. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretem. Inkább legyen egyedi. Az jó pont.Manapság elég sok a klónemberke, akiből 12 egy tucat, az aktuális divatmajmok. Ilyen ne legyen. De az olyan különc, aki nevetséges bohócot kreál magából,hogy ezzel kitünjön, az ciki, kerülendő kategoria. Különc ha belső értékrendjére értendő, akkor lehet akár vonzó is, ha izgalmas féle. Kinézetre ne legyen különc szinten paprikamarcsi.
2012. júl. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!