Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » NOSTRIL PC probléma?

NOSTRIL PC probléma?

Figyelt kérdés

Július elején csináltattam egy helyileg elismert piercerrel a nostrilomba egy pc-t. Semmi baja nem volt, konkrétan úgy éreztem, rendesen begyógyult olyan 1 hónap után - nem cseréltem, semmi ilyesmi, ugyanúgy óvatos próbáltam lenni vele ezt követően is, szép volt, sosem fájt, fertőtlenítettem, ahogy mondták, hajmosásnál ügyeltem, hogy ne tocsogjon a vízben, stb-. Azonban 1 hete kegyetlenül megfáztam, és rengeteget fújtam az orrom. Na, most az történt, hogy valószínűleg, akaratlanul is, de gondolom hozzáértem a zsepikkel v. ilyesmi, mindenesetre egyik napról a másikra hip-hop, elkezdett ott bevörösödni. Ma este alvás közben valahogy belekaptam, vagy nem is igazán értem, de most arra ébredtem, hogy egy nagyon apró kis pukli lett a helyén, illetve talán inkább nagyon szorosan a lyuk mellett, és nem gennyes, de vérzik. Olyasmi, mint egy nagyon apró hólyag. A piercingem, ami ugye meg egy pötty volt, hajlított fém háttal kijött, mert gondolon kiránthattam, ahogy fújtam az orrom félálomban.

Egy kicsit fáj is.

Nagyon szerettem ezt a piercinget, így nagyon örülnék, ha velem maradhatna. Visszarakjam most, úgy, hogy fáj az orrom ott, és van ott az a kis valami, vagy hagyjam? Mivel kezeljem? Mennyi idő alatt forr be a lyuk, van esélyem arra, hogy még visszarakhassam valaha a pc-t? Segítsetek, kérlek :(



2020. aug. 30. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, akkor fertőtlenítsd le az ékszert és tedd vissza, majd kezd el kezelni újra, lehetőleg most hirdogén-peroxiddal ecseteld a pukli miatt legalább 3 héten át naponta három alkalommal. Orrfújással óvatosan.
2020. aug. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem célszerűbb felhívnod a piercered, aki berakta. Ő tudna igazán hasznos választ adni és mondjuk vissza is rakná. :)
2020. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!