Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meglehet menteni a körmömet...

Meglehet menteni a körmömet valahogy?

Figyelt kérdés

Eddig sokáig rágtam a körmöm de mostmár szép hosszúra megnőtt. A gond csak az, hogy így is szoktam rágcsálni csak ne úgy hogy lerágjam. Az a baj nem tudom rendesen elmondani de az a lényeg hogy a 'fehér rész kb.a feléig 'betört' de nem tört le. Meglehet menteni? Muszáj lenne szép körmömnek lenni.

Remélem nagyjából érthető


2020. szept. 3. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Hát hogy tört be? Ragassz rá teafiltert, azt szoktak, és fesd le. Ha meg nem lóg a fehér rész, akkor csak a körömlakk is megtartja ideiglenesen. Én mondjuk levágnám rövidre, az is mutatós, kifested szép színre.
2020. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz. Szerintem is az lenne a legjobb megoldás, ha levágnád rövidebbre, ezzel együtt a többi körmöd is, hogy egyformák legyenek. Sokkal szebb, mintha ki lenne egészítve, főleg, ha a suli miatt nem használhatsz körömlakkot.
2020. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!