Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megengednétek ezt egy 14-15...

Megengednétek ezt egy 14-15 évesnek?

Figyelt kérdés

Ha orr piercinget szeretne(nostril), ami egy vékony karika az orr oldalában, azt megengednétek neki ha nagyon akarná?

(Nem olyan válaszokat várok, hogy fúj, az nagyon ocsmány stb hanem aki szereti vagy legalább elfogadja a piercingeket)



2020. szept. 9. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%

Nem!

Ezek olyan jelképek amik azt sugallják hogy “mindenre” nyitott vagyok.

Ilyen fiatalon miért kell ennyire mélyre süllyedni?

2020. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

14 évesen én is sok mindent akartam, és örülök, hogy nem csináltam meg. Tudom, hogy egy kis piercingről van csak szó, ami adott esetben be is tud gyógyulni ha már nem "kell", de akkor sem engedném meg.

Egyébként is, igényes szalonban 16 a kórhatár és az is szülői beleegyezéssel.

2020. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem és nem azért, mert testékszer ellenes vagyok, csak egyszerűen ennyi idősen még gyerek az illető.
2020. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
33%
Attól függ - ha tudom, hogy olyan körökbe (vagy olyan iskolába) jár, ahol nem túl toleránsak az ilyesmivel, esetleg kigúnyolhatják vagy megverhetik miatta, akkor biztos nem. Szóval Magyarországon úgy általában nem :D Talán egy szerencsésebb országban, de nem hiányzik, hogy a gyerek félig hiányzó orral jöjjön haza, mert Lakatos Romárónak orrpiercing-huzigálósat volt kedve játszani.
2020. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Amikor én diák voltam, akkor a köldök piercing volt nagy divat. Senkit se tiltottak tőle, és mégsem akart mindenki.

Fültágítót, tetoválást nem engednék. De egy pici orr p. szerintem nem gond.

2020. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az iskolába nagyon toleránsak ilyen téren. 16-tól már simán megengedném neki
2020. szept. 9. 15:43
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
14-15 évesen még nem, de 16-tól én is megengedném.
2020. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem olyan nagy dolog. Ha tényleg átgondolta és szeretne akkor miért ne? Nem egy életre szól ha nem tetszik neki vagy megunja ki tudja szedni.
2020. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

A te gyereked, döntsd el te akkor hogy mi fér bele.

Én a tetkót meg ezt a szhart alja kategóriába sorolom.

2020. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem ez miért ilyen nagy dolog, amúgy meg hiába jönnek azzal 14-15 éves akkor is az ő teste, na meg ez nem olyan mint pl egy tetkó amit nem lehet vissza csinálni, a piercing olyan mint a fülbevaló. Egyébként én sem vagyok híve az ilyen "test díszítéseknek" de ha ő nagyon akarja, hát jól van.
2020. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!