Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A heterokrómia csúnya? (felemá...

A heterokrómia csúnya? (felemás szemszín)

Figyelt kérdés
Szerintetek csúnya? Egy amúgy szép arcot el tud rondítani, vagy nem számít? Nekem van, de nincs nagy különbség a 2 szemem között. Az egyik világos kék a másik meg világos szürkés-zöld. Igazából csak erősebb fényben látszik, hogy más a színük.
2020. szept. 12. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Az nagyon érdekes és eléggé szép tud lenni :)

Tudnál róla képet mutatni? (Csak kíváncsiságból)

2020. szept. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nagyon gyönyörű és különleges. Ha nekem lenne, biztosan kihangsúlyoznám valahogy :)
2020. szept. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Miért lenne csúnya? Inkább különleges.

Nekem centrális heterokrómiám van. A szemem kívül szürkészöld, a kerete sötétkék, a közepén pedig van egy barna csillag.

2020. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
szerintem lenyűgöző, egy barátnőmnek van egyik világoskék, másik mézbarna szeme, hozzá szinte fehérszőke haj (természetes színe), ha vérfarkas lenne biztos huskyvá változna teliholdkor XD eskü ő a legszebb lány akit valaha láttam
2020. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon különleges!
2020. szept. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Abszolút nem csúnya, sőt: egzotikusabb vagy tőle, és már kapásból van is egy jó sztorid, ha ismerkedni szeretnél:)
2020. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudsz képet dobni róla? :D
2020. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekelne a fotó, szerintem kifejezetten szép, különleges:)
2020. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!