Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas lányok, ti milyen...

Magas lányok, ti milyen magasak vagytok? Szeretitek a magasságotokat? Akadályoz titeket a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Nekem magas szüleim vannak, úgyhogy én is elég magas vagyok, 191 cm és nagyon nem szeretem, szívesen lennék akár csak 10 centivel is kisebb :/ van itt még olyan lány, aki hasonlóan magas, mint én?

2020. szept. 23. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Én 182 vagyok, alapvetően nincs gondom vele, már megbarátkoztam ezzel a magassággal.

De tény, hogy nehezebb cipőt, ruhát találni. Én szeretnék alacsonyabb lenni, (max 170) finom törékeny alkat. Így olyan röhejes amikor odabújok a páromhoz, vagy pl. az ölébe szeretnék ülni ... 😀

2020. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Hát az biztos :D szívesen lennék olyan magas, mint te, már az is nagy könnyebség lenne.
2020. szept. 23. 10:29
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Úgyis lehetsz csinos, nem ezen múlik hidd el. Eddig akikkel találkoztam ilyen magassággal, mind csinos volt és nem láttam hátrányát, hogy milyen magasak. Párt találni biztos nehéz lehet.. Most egy kicsit örülök, hogy csak 160 centi vagyok :'D
2020. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
172 vagyok és szeretem, elég magas vagyok ahhoz, hogy ne kelljen soha magassarkút húznom, de nem tűnök ki a tömegből és könnyen találok ruhákat a méretemben. Az egyik volt főnököm olyan magas, mint te, csodaszép nő, nem tűnt úgy, mintha nagy akadály lenne számára, nagyon jóképű férje van és 3 csodaszép gyereke. Hollandiában és néhány skandináv országban fel se tűnnél :)
2020. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3: ennek örülök.

Hát igen, többek között az is nehéz :/ én is szívesen lennék 160 :D

#4: wow. Ez most reménykeltő volt, köszönöm :)

2020. szept. 23. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én hozzád képest szinte kicsi vagyok, "csak" 179 cm. Legtöbbször már ez is sok, gyakran megkaptam pasiktól, hogy egy ekkora nő nem tud nőies lenni. Viszont néhány magas fiú kifejezetten szerette, hogy nem tört ki a dereka, amikor megcsókolt ;)
2020. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
A lányom 185 cm de soha se panaszkodott nem akart más lenni úgy fogadta el ahogy van. Sokszor még előnye is lett hívták manökennek és kosarasnak, kézilabdásnak.
2020. szept. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 189 centi vagyok. Olyan 16 éves korom körül volt vele problémám, rosszul éreztem magam társaságban vagy fiúk előtt. Azóta kicsit nőiesedtem, így már elviselhetőbb, megszerettem :D. Amit utálok, az az, hogy buliban pl tánc közben nem értem sokszor hogy mit beszélnek a körülöttem lévők, mindig begörnyedve fülelek hogy mit mondanak :D. Szerintem próbáld meg megszeretni valahogy, ritka az ilyen magas lány. Ha látok valakit utcán aki legalább olyan magas mint én, mindig megbámulom.
2020. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
178 vagyok és néha szeretem néha viszont nagyon tud zavarni. Például nadrágot nagyon ritkán sikerül csak vennem. És akkor az egyberuhákról ne is beszéljünk. Az összes épphogy eltakarja a 🍑. Persze tudom hogy vannak hosszabbak is de azok meg annyira nem szépek.
2021. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!