Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit nőhetek még? Alacsony...

Mennyit nőhetek még? Alacsony lányok/nők, titeket nem zavar a magasságotok?

Figyelt kérdés

14 és fél éves vagyok, pontosan nem tudom mekkora, olyan 162 körül, annál biztosan nem magasabb. Az iskolaorvos idén 163-at mért, de itthon utána nem sokkal megmértem kétszer és 162 jött ki, de volt olyan is hogy 160-161. Elég alacsonynak érzem magam. Sosem tartoztam a kisebbek közé, mindig magasabb vagy átlagos magasságú lány voltam. Idáig. Most már csak kb három lány van aki alacsonyabb nálam az osztályban, a többiek mind magasabbak, 168/170/174 körüliek. Sőt, már az a lány is túlnőtt, aki a legkisebb volt. Nem akarok nagyon nagyon magas lenni, de ha minimum a 167-et elérném, boldog lennék, de 174-ig bárminek örülnék. Nyolcadikos vagyok, hetedikben 159/160 cm voltam. Anyukám pár centivel magasabb nálam, apukám 180 cm, ő sem magas, csak átlagos. Nagypapám magas, 180 felett van, nagymamám viszont alacsony.

Emlékszem, még olyan negyedik-ötödikes korombab vígan meséltem apámnak, hogy már megint nőttem 5 cmt, most meg örülök ha növök egy centit...

Azért zavar, mert egyrészt majdnem mindenki magasabb nálam, másrészt majdnem az összes ruha túl hosszú nekem, felsőknél is, gatyáknál főleg. És nem vagyok kövér, de combban erősebb vagyok és ráadásul alacsony, emiatt néha tömzsinek érzem magam.


2017. máj. 8. 18:42
 1/8 anonim válasza:
58%
Ha ez megnyuktat anyukám 30éves és 160centi
2017. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindjárt tizennégy leszek, és csak 155 vagyok. remélem, azért még fogok nőni, mert alig találok olyan ruhát, ami jó is rám, meg tetszik is. bár mi törpe család vagyunk, anyum alacsonyabb nálam, apu meg 171 centi kb.. nővérem már 165, hátha utolérem. :)
2017. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hű, hát ismerős helyzet, velem is ugyanez van :') Állítólag 18-21 éves korunkig növünk, de én ebben nem hiszek, már két és fél éve semmit sem nőttem, 162 centivel taposom a földet 15 éves korom óta :') Azért van még remény. Mindenkinél más egyébként. Lehet, hogy fogsz nőni, de lehet, hogy nem.

Szerintem olyan három centit még biztosan fogsz nőni, de lehet, hogy később majd hirtelen nősz egy nagyot, mint a nővérem is például :)

Másik kérdésedre a válaszom, mikor hogy :) Néha bosszant, mert vásárláskor a nadrágok nagy része mindig hosszabb, mint amilyennek lennie kéne, de felsőknél ezt még nem tapasztaltam. Viszont sokan aranyosnak tartják, hogy ennyire "pici" vagyok, úgyhogy nem panaszkodom sokat miatta ^^ Én azt mondom, ne add fel még a reményt, még nőhetsz akár.

17/L

2017. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha akkora lennék, mint te. Szerintem az már majdnem átlagos magasság, ráadásul még nőhetsz is 2-3 centit. Én csak 155 vagyok és ez engem rettenetesen zavar :/ Bármit megtennék, hogy magasabb legyek, de hát nincs mit tenni, 17 évagyok és már több éve egy centit sem nőttem. De persze a remény hal meg utoljára, ki tudja lehet növök még én is 1-2 centit.

Nézd mindennek a jó oldalát, hordhatsz bármikor magassarkút majd és még ha nem is lesz túl magas barátod akkor sem fogod mellette túl nagynak érezni magad magassarkúban :)

2017. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 156 cm vagyok, sosem zavart, legfeljebb ha a boltban nem érek el valamit a legfelső polcon. 12 éves korom után már nem nőttem, csak pár centit. A nővérem 14 évesen kb. ugyanolyan magas volt, mint én, de ő középiskolában még nőtt kb. 10 centit. Szóval kiszámíthatatlan.

Nálunk apu magas, anyu alacsony, elég viccesek együtt.

2017. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már 20 éves vagyok, 162 cm-vel és engem még mindig zavar, szerintem sosem fogom megszokni.

Tally Weijl-es farmerjaim-nadrágjaim vannak, azoknak tökéletes a hosszuk. Máshol még nem találtam.

168 igazán lennék....

2017. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

32 évesen 160 cm vagyok. Én szeretem a magasságomat, csak arra kell vigyáznom, hogy emiatt már 2-3 plusz kg is nagyon meglátszik. Kb 13 éves koromig majdnem a legmagasabb voltam az osztályban, viszont ott meg is álltam teljesen a növésben. Nem állítom, hogy veled is ez lesz, de van ilyen, az okát nem tudom, gondolom genetika.


Csak pár helyzetben zavar a magasságom:


- nem érem el az üzletek felső polcait

- hiába nyitom le az autó napellenzőjét, alatta belesüt a nap a szemembe

- néha ruhavásárlásnál, de nem tragédia a dolog

- sokszor tükrök, pultok magassága nem nekem van kitalálva, lábujjhegyen kell nyújtózkodnom


Viszont vásárolhatok gyerekosztályon sokkal olcsóbban:)

2017. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23 vagyok, én kb 15évesen álltam meg, lehet vagyok 162 is, de nem hiszem, cipő nélkül olyan 160 max.

nagyon hamar megnőttem, aztán hamar le is álltam :( szeretnék persze jó 170cm lenni, irigylem a magasakat. magassarkúkat rühellem, szóval ez kilőve.

én is combban és pichában erős vagyok sajnos, ezt ki lehet bekkelni, ha mondjuk alulra sötét nadrágot viselsz és felülre színes felsőt. ruháknál is jó megoldás, mert a feketére akkor nem figyelnek, mindenki a felsőtested nézi majd, mert azon lesz a világosabb, feltűnőbb ruhanemű.

nekem is minden nadrágom varrni, szabni kell, miután megvettem :( magamnak is csináltam már, de persze, ezt tanultam, így könnyű volt.

a lényeg, ha felülre színes, élénk felsőt viselsz, az nyújt optikailag kissé. ha lapos a hasad még a crop toppok vagy mik is nyújthatnak. de ez már szerintem kevésbé ízléses.

2017. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!