Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüveges társaim, nektek is...

Szemüveges társaim, nektek is bepárásodik a lencsétek, amikor hordjátok a maszkot? L

Figyelt kérdés

Eddig orrom alatt volt, de kiadtak olyan rendeletet, hogy takarnia kell az orrot is. Viszont nekem hiába párataszító a lencsém, akkor bepárásodik :/

Mit lehetne tenni ellene?



2020. szept. 29. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém is bepárásodik. Hiába a tippek, trükkök még egyik sem vált be. Se így, se úgy nem látok semmit. :D
2020. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oh :/ én is annyi mindent kipróbáltam már, de hülyeség az egész. Tele van a youtube meg a google mindenfêle praktikával, de egyik se vált be. Maszkból is többféle fazonnal próbálkoztam, de egyik se volt az igazi.
2020. szept. 29. 21:45
 3/12 anonim válasza:
0%

Elvileg a szappanos víz segít. Csak meg kell várni h meg száradjon.


Ezt olvastam de nem tudom nem vagyok szemüveges. Szóval igen nem tudom h működik-e.

2020. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem segít :/
2020. szept. 29. 21:48
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Én azt nem értem, egyeseknek hogyan párásodik be? Nekem még sosem történt ilyen. Ugye a maszkra rá teszitek a szemüveget? Mert ha nem, akkor valószínűleg azért. Legyen rés közötte, ne zárja be a levegőt.
2020. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, és hozzáteszem, legkevésbé sem mondanám, hogy az enyém olyan szikár darab lenne, nagy, kerek lencsés.
2020. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Párásodik. Keskeny lencsém van. Le szoktam venni a szemüveget és ritkán megyek boltba mióta maszk kell.
2020. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Csak akkor párásodik a szemüvegem, ha nem jól van rajtam a maszk. Rá kell simítani az orrnyeregre és akkor nem párásodik a szemüvegem.
2020. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia! Ha nagyobb lencsés a szemcsid (pl ami divat manapság a négyszög alakú, nekem is ilyen van), akkor ereszd lejjebb az orrodon. Nekem bevált. Csak éppen, hogy vesztek valami felfele a látótérből.
2020. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is igazán értem, mások mit csinálnak hogy párásodik.... :D
2020. szept. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!