Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Letort metszőfog tomese...

Letort metszőfog tomese mennyire tartos?

Figyelt kérdés
5 eve balesetem volt, letort a fogam, azota is nagyon jol birja, csak attol felek nehogy egyszer arra ebredjek hogy kiesett a tomes ez lehetseges? Egy nagyon jo magan fogaszaton lett megcsinaltatva egyaltalan nem latszik hogy potolva van

2020. okt. 7. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos letörhet, elszinezodhet idovel gyengül a ragasztó anyag minősége. Nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen jó szép és tartós. Nekem, is gyerekkori balesetem volt és pótolták az élet, mar vagy 20 éve. Nekem van ilyen-olyan tapasztolatom is vele. Van, hogy 1 hónap után letört es volt hogy 7evig is birta. Én is évekig rettegtem. Aztán bekovetkezett sokszor a baj, volt hogy etteremben(puha kenyeret ettem).

De már elengedtem. Sajnos nem lehet a felelemben élni. Szóval elofordulhat bármikor, ez senki hibája. Szerencsere most maszkot is siman felvehetsz!

En csak azt tanacsolom, hogy ragaszkodj ehhez a fogorvoshoz, aki jól megcsinálta és az anyaghoz is amivel dolgozott.

2020. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha vigyázol rá, és az orvosod jól ragasztotta, akkor tartós lesz.
2020. okt. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjuk kemény ételeket ne rágd elől.
2020. okt. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! ☺️
2020. okt. 8. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!