Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül Clair's-ben...

Mennyibe kerül Clair's-ben egy füllyukasztás? (Mármint a lyukasztáshoz való fülbevaló, lyukasztás ingyenes)

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem ajánlom a Claire's-es füllyukasztást, mert fülbelövő pisztollyal dolgoznak, alapból nem ajánlom a lövetést úgy általában. Sokkal jobban jársz, ha egy piercerrel csináltatod, bármelyik tetoválószalonban olcsó és ha tűvel szúrják sokkal kisebb az esély az elfertőződésre.
2020. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
3000 forint de attó is függ melyik fülbevalót választod
2020. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Nekem 3000 volt.

Amúgy igen, mindenki ezt mondja, hogy piercerhez kell menni, tűvel kell szúratni stb... Én (mondjuk vidéken) sehol nem találtam olyat, akinél normális, szép, csinos, nőies fülbevalók lettek volna és nekem ez fontos volt (akkor is, ha később lehet cserélni). Azt pedig nem engedik meg, hogy sajátot vigyél. Úgyhogy lövettem az összes lyukat a fülemben, egy párat a Clair’s-ben, kettőt pedig kozmetikusnál. Gyors, nem fáj, gyorsan gyógyult.

2020. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát!😀
2020. okt. 10. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Ha lebaccák, helyretetetni sokkal drágább, mint normális helyen megcsináltatni.


A pisztoly roncsolja a szövetet, és nem lehet rendesen sterilizálni.


A Claire's ben dolgozók nem képzett piercerek, ergó nem biztos hogy eltalálják a szöget, a pontos elhelyezést.


Ennyi erővel kb otthon is szúrhatnád varrótűvel.

2020. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!