Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri ehhez a körmöshöz menni?

Megéri ehhez a körmöshöz menni?

Figyelt kérdés
A nőnek van egy oldala, ott leírja, hogy a Crystal Nails-nél végzett stb. Rengeteg Oklevele van. De az építés 6000 ft. Illetve 1 hét garanciát vállal a munkájára.
2020. okt. 14. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ár átlagos, az egy hét garancia korrekt.
2020. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Komolyan a penzt nezed? Meg hogy oklevele van? Referencia munka. Csakis ez alapjan valasztok, utana jon az ar. Facebook oldalan vagy weboldalan noncs fenn kep a munkairol, semennyi penzert nem mennek hozza.
2020. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

6000 Ft kifejezetten jó ár építésért. De ettől függetlenül egyetértek az előzővel, megnézném a munkáit és az alapján választanék.

Nekem nem szimpik azok, akik az oklevelekkel kérkednek, sokszor a munkáik ettől még fantáziátlanok és csúnyák.

Én pl egy viszonylag kezdő csajhoz járok (régóta nyomja, de csak egy éve szalonban, mostanság kezdenek feltelni a helyei), de mindent kézzel fest, hihetetlen ügyességgel, sugárzik a munkáiról, hogy imádja csinálni.

És mikor véletlen nem volt jó, amit csinált (ledobta az egyik festéket a körmöm), szóltam és már aznap mehettem, soron kívül fogadott, javításért se fogadott el pénzt.

2020. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt a leírtak alapján.
2020. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es! A munkáit is néztem de nekem nem tűnik fel ki mennyire ügyes az alapján. Soha életemben nem volt műkörmöm, nem tudom mi alapján kellene döntenem. Vagy 6 oklevelet láttam, meg pár 10cmes díszes csicsás karmot, illetve pár elég szép körmöt. Azért kérdeztem a pénzt, meg a garanciát mert nem tudom ez más körmösöknél hogy megy. Köszi a válaszokat!
2020. okt. 14. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem se volt a mostani előtt körmösöm, de azt azért látod, hogy púpos karmokat épít, vagy természetes hatásút, mennyire figyel oda, hogy a körömágynál ne maradjon rés, hogy mennyire van tekintettel a köröm saját formájára, vagy mindenkinek széles lapátkörmöket épít... Meg hogy mennyire tetszenek a színek, minták, amiket készít.
2020. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!