Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim piercing mennyire fáj?

Trashboy kérdése:

Intim piercing mennyire fáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pontosabban a frenum piercing-re gondoltam. A többi férfi intim piercinghez képest mennyire fáj? Illetve nem tudtok valami Piercing szalont ahol csinálnak frenum-ot és nem Budapesten van? Ezernyi helyen csinálnak piercinget, de a legtöbbnél maximum nőit vállalnak férfit csak Budapesten találtam, csak az meg nem lenne nekem túl jó mert, igen messze van, kocsim meg nincs úgyhogy a vonat többe kerülne mint maga az ékszer. Győr-Moson-Sopron megye, illetve ahhoz közel lenne nekem jó.


2020. okt. 18. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az fáj az egyik legjobban a koponya, talp/tenyér mellett.
2020. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na végül megcsináltattam a frenum piercinget. Ezért kár volt annyit idegeskednem :D. Le lett érzéstelenítve alig éreztem belőle valamit. Kaptam valami löttyöt amivel napi 3x kell ecsetelnem a két szúrást és utánna valami mással kell. Viszont az lenne a kérdésem, hogy víz illetve tusfürdő mennyire érheti? Amióta megcsináltattam fürödtem már és víz is érte, szappant próbáltam elkerülni de hát valamennyire az is végigfolyik rajta hiába vigyázok rá. Lehet ettől valami baja? A péniszemet a gyógyulás ideje alatt akkor csak sima vízzel moshatom meg?
2020. nov. 16. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!