Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Becsipog az intim piercing a...

Becsipog az intim piercing a repülőtéri ellenőrzésen?

Figyelt kérdés
Mostanság szeretnek csináltatni, es jövő hónap végen repülni. A fulbevalom es az orrpiercingem nem csipogott be, igaz, mindegyik csak ilyen kis “pont”, viszont az intim pc nagyobb lenne azoknál, es felek hogy becsipog, aztan az nagyon ciki lenne. (Nem műanyag lesz az anyaga)

2018. júl. 25. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nem csipog be
2018. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem múlt hónapban a hullámcsatjaim miatt becsipogtam. Piercingem meg fülbevalóm nincs úgyhogy azzal nem tudom mi a helyzet, de még ha be is csipogna maximum megmotoznak meg beállítanak az átvilágítóba aztán mehetsz tovább. Kb 3 perces procedúra, nem kell megmondani hogy intim pcd van, senki nem fogja kérdezni. Ne parázz miatta
2018. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Barátnőm becsipogott. Kellemetlen volt, mert a szülei nem tudtak róla
2018. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Exbaratnő becsipogott. Nem volt nagy dolog mert egy női biztonsági őr egy kézi eszközzel újra megnézte az már nem jelzett és levetkőzni se kellett. Egy banán és egy karika volt. Neked milyen lenne?
2018. aug. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!