Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják rám hogy csunya...

Miért mondják rám hogy csunya vagyok, mikor nem is igaz? (23F)

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
De. Igaz.
2020. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén mondjàk vagy viccből?
2020. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De nem vagyok az.
2020. okt. 25. 00:29
 4/13 A kérdező kommentje:
Bármikor képpel tudom bizonyítani.
2020. okt. 25. 00:29
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell bizonygatni. Az önbecsülésed szerencsére rendben van. Nekem van egy álláspontom, amit kifejtek neked. Nincs olyan hogy csúnya ember. Biztosan láttál már egy igazán gyönyörű nőt egy mocsok ronda fickóval úgy beszélgetni hogy bele volt bolondula az a nő. De akár fordított is lehetne az eset, nem számít. amikor látod ezt a két embert, akkor kívülállóként azt kérdezed magadtól hogy ez mégis hogy lehetséges és mit lát a partnerében, holott az láthatóan még csinosnak sem mondható. A helyzet az hogy a belső tulajdonságai miatt sokkal szebbnek látja őt. Ezért van az hogy ha a későbbiekben szakítanak, akkor csak azt kérdezi magától hogy hogyan voltam képes egy ilyen valakibe szerelmes lenni.

Ezt csak azért mondtam el, mivel lehet hogy ti harmincan ültök egy asztalnál férfiak és láttok egy nőt a másik asztalnál, akit mindannyiat rondának ítéltek meg. Azonban biztosan van olyan valaki, akinek ő a legszebb ember, akit valaha látott. Tudom hogy furán hangzik, de valamiért (én nem tudom hogy miért) így van.

Szóval nincs okod aggódni amiatt hogy csúnya vagy, mivel ha így fogod fel a dolgot akkor rájössz hogy nincs csúnya ember, legfeljebb csak nem szép a te szemednek.

Hár igen... A másik lehetőség pedig az hogy csak basztatni akarnak a barátaid, mivel látják hogy magadra veszed a dolgot :D > én is ilyen vagyok :D

2020. okt. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Vagy pedig féltékenyek, leakarják törni a szarvamat. 🤔🤔
2020. okt. 25. 01:35
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Megdughatlak?
2020. okt. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Kép nélkül erre nem lehet mit mondani.
2020. okt. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha magadnak tetszel,akkor ne foglalkozz másokkal,hogy mit mondanak.
2020. okt. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Csak azt akarja h kerjunk kepet es utana kuld egy nagy futyit. Mar megjartam vele.
2020. okt. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!