Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, lányok mennyien távolítjá...

Nők, lányok mennyien távolítjátok el a szőrt az arcotokról a szemöldökformázáson kívül?

Figyelt kérdés

Számít ha gyantáztok, borotvaltok, epilaltok, csipesszel vagy krémmel szeditek, vagy szőkítitek vagy vettetek igénybe lézeres szőreltavolítást. Érdekel hogy milyen erősségű és mennyiségű (apró szőke pihe néhol, vagy vastag erős szőrszál mindenütt), az arcotok mely területe érintett (toka, orr alatt, fül előtt, homlok stb.), mely módszert vettetek igénybe és a korotok is.

Ha van egyéb kommentetek vagy véleményetek a témáról, vagy partneretek/ párkeresési tapasztalatotok akkor vevő vagyok rá.



2020. okt. 25. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Én vettem igénybe valamilyen kezelést vagy rendszeresen eltávolítom
Én sosem szedtem le (mert nem kellett), 18 év alatt vagyok
Én sosem szedtem le (pedig lett volna mit), 18 év alatt vagyok
Én sosem szedtem le (mert nem kellett), 18 év felett vagyok
Én sosem szedtem le (pedig lett volna mit), 18 év felett vagyok
34 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Én krémezem, nagyjából az egész arcomat.
2020. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az államon van pár hosszabb, fekete szőrszál és azokat szemöldökcsipesszel ki szoktam tépni. Valamint a bajuszomat (az világosabb, rövidebb, szóval annyira nem feltűnő) szoktam eltávolítani szőrtelenítő krémmel. Ennyi. Pihe mindenhol van rajtam, de az nem érdekel. 21/L
2020. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szemöldökömet megigazítom, de a fehér pihékkel nem foglalkozok. Minek?
2020. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szortelenito krem arcra. Ezzel szoktam a kis bajuszkat leszedni. Mashol nem .
2020. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na várjatok,

Aki azt válaszolta, hogy sosem szedte le a szőrt mert nem kellett, annak vannak "fehér pihék" az arcán?

2020. okt. 26. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szőke pihék az arcomon, mint szerintem mindenkinek, de sose éreztem úgy, hogy le kéne szednem őket, egyáltalán nem zavarnak.
2020. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember teljes teste szőrös a tenyerét és a talpát kivéve. Ennek egy része sötét és göndörödő, másik része vékony fehér pihe szőr. Szerintem ez utóbbival semmi teendő.
2020. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az a klasszikus Hófehérke tél típus vagyok. Fehér bőr, sötét haj...és szőr. Ami ugye azonnal látszik.


A szemöldököm olyan Fridás lenne ha békén hagynám, és van bajuszkám, meg pár szál az államon is. Szemöldökcsipesz, szemöldök borotva, kisolló, néha szőrtelenítő krém amit használok.

Az arccsontomon is le szoktam szedni a pihéket ha erősebb sminket csinálok, az alapozó jobban ül full sima bőrön.


12-14 éves korom óta ilyen.

2020. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyantázom a pofámat. Szemöldököm csipesszel szedem, de néha a bajszom is (igen , van. húha).
2020. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!