Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök formázást mennyiért...

Szemöldök formázást mennyiért csinálják?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül a szemöldök formázás, illetve meg tudják olyanra csinálni amilyenre én szeretném?(képen mutatnám meg)

Vagy ez szemöldök függō?


2020. nov. 12. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Max 1500 szedessel és festessel együtt. A formát és a színt az arcodhoz igazítják, de azért figyelembe szokták venni az egyéni kívánságokat is.
2020. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld pipa! :) és még az lenne a kérdésem, hogy meg lehet tartani azt a formát amit adnak vagy kb 1 hónap vagy akár pár hét múlva újra vissza kell menni?
2020. nov. 12. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Én magamnak szedem és festem a szemöldököm, de max 2 hét múlva még jó lehet a festés, de a szőrszalak már 1 hét után kezdenek latszodni.


Úgyhogy inkább azt mondanám, hogy 2 hetente karbantartva lesz inkább jó.

2020. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Én magamnak szedem évek óta általában heti 2X, annyira nő. Először kozmetikushoz mentem. Soha nem csinálta meg olyanra amilyenre szerettem volna. Először csak el kezdtem szedni csipesszel utána belejöttem. Már profin meg tudom csinálni. De én nem festem. Általában 2-3 hetente nullás géppel lenyirom 0.5 mm hosszúra és ha rövidebb a szemöldököm profin tudom formázni alul felül. Ezt mindig rövidre nyírás után szoktam, utána ahogy van időm csak utána szedek. Így mindig szép rendezett a szemöldököm. Nagyon fontos a csipesz: csak kizárólag sréj végűt vegyél azzal gyönyörűen lehet dolgozni!


Elegem lett a kozmetikusbol nem értette soha meg: nyíl egyenes teljesen formára szedett 0.4-0.5mm vastagságú csík legyen, alul felül szedve, felülről csak annyit szedjen amennyit muszáj, alulról legyen jól kiszedve. Soha egyik kozmetikus nem tudta megcsinálni. Amióta magamnak szedem formázom nincs csalódás.

Egy meleg srác

2020. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Igen, mivel felülről SOSE szedünk szemöldököt, a nyíl egyenes meg ha nem állna jól, miért adnám hozzá a nevemet? Nagyon kevés embernek áll valóban jól.

Plusz szerintem elírtad, 0,4-0,5 cm-t akartál, nem? Fél mm elég hihetetlen.

Üdv, egy kozmetikus.

Kérdező: Festés nélkül olyan 1000 Ft, festéssel együtt 1500 Ft körül alakul az ár, de ugye kozmetikusa válogatja. Megkérdezheted, hogy te erre gondoltál, szerinte jól állna-e az arcodhoz? Ha igen, simán megcsinálja. :)

2020. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Valóban elírtam. 0.4-0.5 cm. Nekem jól áll a nyíl egyenes. Jól érzem magam így. Több emberen láttam hogy felülrőlről is szedve van a szemöldöke. Azt szeretném még leszögezni tisztelt kozmetikus, hogy felülről csak annyit szedek amit nagyon de nagyon muszáj, éppenhogy egy picit!
2020. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Neked kell jól érezned magad, és örülök neki nagyon, csak szerettem volna kicsit rávilágítani, hogy nem feltétlen a kozmetikus hibája.😊 Nekünk is vannak elméleti szabályok, amit igaz, hogy páran nem vesznek figyelembe, de a többség még szerencsére igen.

Mielőtt kozmetikusnak tanultam én is szedtem felülről magamnak, de nagyon csúnyán nőtt vissza sajnos.. Azóta már tűrhető, bár néhány szál még kusza.

2020. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én így érzem jól magam ilyen külsővel. Hála jó istennek magamnak meg tudom csinálni! Ettől függetlenül van jó kozmetikus aki igen ügyes, de iszonyatosan ritka. Jelenleg nem találok normálisat aki jól dolgozik és korrekt áron. Csomó kozmetikus a fejét fogja egy férfi teljes láb gyantanál. És a végeredmény katasztrófa! Sajnos felhígult a szakma!
2020. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben sajnos egyet kell értenem. Sokan a saját véleményüket is beleviszik.. Persze, ne csinálja meg ha neki nem fér bele, de szerintem egy férfi láb gyantám semmi kivetnivaló nincs.
2020. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majdnem mindenki el szokta vállalni. Ezzel nem szokott probléma lenni. Az árral és a minőséggel van a baj. Két verzió van. 1. 20 ezret kér érte

2. Normális árat kér de pocsék munkát végez rossz patront használ

2020. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!