Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi intim piercinget hogyan...

Trashboy kérdése:

Férfi intim piercinget hogyan érdemes ápolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú vonakodás után megcsináltattam életem első intim piercingjét ami egy frenum lett. Maga a szúrás alig fájt, és minden rendben is ment viszont így a gyógyulás időszakában felvetődött pár kérdés bennem amire a ti segítségeteket kérném. Utókezeléshez kaptam valami átlátszó folyadékot amivel naponta háromszor kell megtisztítani a szúrás két oldalát úgy hogy egy gézlapra csepegtetek pár cseppet. 2 hét után egy ellenőrzésre kell visszamennem ahol a piercinges ember octeniseptet ad és akkor már csak azzal kell kezelni. Viszont amit észrevettem, hogy amikor a gézlappal tisztítom a szúrást elég rendesen "csúszkál/mozog" oda vissza (sima egyenes rúd). Ez normális? 3. napja van meg a piercingem. A másik meg, hogy olvasom hogy víz még otthoni tisztálkodásnál is csak annyira érje, hogy ne ázzon szét. Ez még rendben is van mert csak egy gyors zuhany aztán kész de elvileg szappan sem érheti amit sehogy nem tudok elkerülni. Szerintetek attól lehet baja? Amint rámegy egy kicsi tusfürő rögtön le is mosom csak hát akkor is valamennyire rámegy. Az utolsó kérdésem pedig az lenne, hogy hogyan tudnám valamennyire "fixen" rögzíteni a piercinget napközben. Itt most arra gondolok, hogy munka közben(raktáros vagyok) néha kellemetlen amikor folyamatosan az alsónadrághoz dörzsölődik meg gondolom nem is tesz neki jót hogy annyit mozog gyógyulás közben.


2020. nov. 17. 00:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ejha, ez is elég menő, nekem a PA nagyvágyam egyszer majd :DD
2022. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!