Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol érdemes indrustial piercin...

Hol érdemes indrustial piercinget szuratni Budapesten?

Figyelt kérdés
Én a Westend tattora gondoltam arról mi a vélemény?

2020. júl. 8. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bárhol máshol, de ott ne. Saját tapasztalataim miatt tudom, hogy nem jó.

Swastika tökéletes, de nagyon sok jó szalon van a westend közelében is.

2020. júl. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen , am miert nem jo? De akkor ott nm fogom!
2020. júl. 10. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nagyon ferdén szúrták és úgy, hogy közben még feszített is. Anno többször is voltam, egyszer sikerült jól szúrniuk valamit, a többi alkalommal csak a gond... és nem vagyok egyedül, mivel sok ismerősöm oda ment régen, mert ők a nagyreklámozó hely, de sajnos borzalom is. Legtöbbször csak ferdén szúrnak, de van, amikor rossz méretű ékszert raknak bele(túl kicsit kezdőnek), és ráadásul van, hogy utána visszamész és letagadják, hogy azt bizony nem ők szúrták.

Régen talán jó hely volt, de az utóbbi 12 évben nagyon felejtős lett számomra. Amúgy is annál a helynél csak jobb helyeket ismerek. Nagyon sok fővárosi tetováló és piercinggel foglalkozó szalon van és tényleg sok profival. Testékszer és tetoválások terén egyaránt. Én nem őket akarom lehúzni, hanem bárkit, aki csináltatni akar, megóvni attól, hogy neki rossz legyen. Persze aki fejébe veszi, hogy neki oda kell mennie, tegye csak, de utána sokan mennek máshova, főleg panasszal, hogy akkor most abból mit lehet kihozni, hogyan lehet újraszúrni, miért nem gyógyul sehogysem...stb.

2020. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!