Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Max 10 ezerig tartós hajszárító?

Max 10 ezerig tartós hajszárító?

Figyelt kérdés

Bekrepált a régi, de most olyat szeretnék venni, ami tovább bírja...


Sajnos, minden nap-másnap kell mosnom, mert kiskorom óta, amikor még nem is nagyon használtam hajszárítót, azóta zsírosodik nagyon hamar.


2020. nov. 23. 10:09
 1/8 anonim válasza:
Nekem olyan hajszárítóm van, ami egyben hajszárító és fésű! Keress rá! Nekem nagyon nehezen száradó hajam van, de így is megszárítja 3 perc alatt! Imádom :))!!!
2020. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont azért zsírosodik mert minden nap megmosod. Nem szabad. Vegyél megfelelő sampont és mosd meg 3-4 naponta.
2020. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Régen nem mostam naponta, hajszárítót ritkán használtam mégis zsírosodott. Bőrgyógyásznál jártam, ezerféle sampont kipróbáltam, és semmi, nem használt. A hajam másnap reggel még úgy ahogy oké, de kb 2-3 órával később látszik, hogy zsíros. Úgy pedig nem vagyok hajlandó emberek közé menni. És a mindenféle sampon alatt nem azt értem, hogy 5 vagy 10 félét, vagy 15-öt próbáltam ki.
2020. nov. 23. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Csalán sampont próbáltad?
2020. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, nem vált be.
2020. nov. 23. 15:48
 6/8 anonim válasza:
Vegyél érzékeny és korpás hajbőrre. Azért írják rá, hogy korpásra, mert jobban használ mint a többi. Nekem 3-4 nap alatt zsírosodik be, és amikor már zsíros, akkor összefogom a hajam egy scrunchie-val (nem'tom jól írtam e) és nem is annyira látszik, de ne engeddd ki akkor nagyon nagyon látszik, hogy zsíros.
2020. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az is volt már. Már mindent próbáltam, de ugyanúgy másnapra olyan a hajam, reggeltől számítva néhány órától.
2020. nov. 23. 17:13
 8/8 anonim válasza:
van egy ilyen kézikönyvem: ,,kislányból nagylány". Abba az van írva, hogy moshatod minden nap azzal nem lesz bajod. De szerintem csak rosszul mosod, mosd át 15-20 perc alatt nagyon-nagyon alaposan, akkor talán jobb lesz.
2020. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!