Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi nezne ki jol...

Szerintetek mi nezne ki jol industrial mellett? Szeretnek meg piercinget de nem olyan tulterhelve a fulem. Ugy ami meg jol nez ki es meg elviselheto

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tragus. Az industrial egy eléggé feltűnő piercing a füled felső részén, alul a cimpában a fülbevalók vannak, így én mindenképpen a fül "középvonalába" raknék valamit, tehát ami igazából szóba jöhet az a tragus, daith, conch. Daith szép, de elég feltűnő, industriallal lehet sok lenne, ha nem akarsz túlzsúfolt hatást. A conch is jó lehet, de őszintén szólva szerintem a tragus-industrial kombó az ami a legjobban néz ki, egy időben nekem is volt egy fülben mind a kettő, imádtam.
2020. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Tragus szerintem is. Ugyan már nincs meg az industrialom de amíg megvolt, nagyon jól nézett ki a tragussal.
2020. nov. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt vele?
2020. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Kidobta a fülem sajnos 1 év után, nem bírta a szár okozta folyamatos feszülést.
2020. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!