Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki vegyem a mellbimbo piercingem?

Ki vegyem a mellbimbo piercingem?

Figyelt kérdés

Korulbelul egy eve van, ma neztem hogy a mellbimbom kozepen van egy kis “nyilas”/“lyuk” es latszik ahogy a piercing atmegy benne (remelem erthetoxd).

Nincs begyulladva

Ez ossze fog forrni? Vagy ki vegyem es ujra csinaltassam meg?



2020. nov. 29. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Mellbimbó közepén alapból kell lyuknak lennie, különben elég nehéz lenne szoptatni pl.

De ha eddig nem volt ilyen, akkor én inkább megmutatnám a piercernek/egy orvosnak, hogy ez normális-e.

2020. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes. Tehát a szár fut benne vízszintesen és te arra merőlegesen nézve belelátsz a mellbimbódba? Vagy oldalról? Vagy ennyire a bimbód tetejére lett szúrva? Ha gondolod privátban csatolj egy képet csak a bimbódról, más ne legyen benne és akkor többet tudok mondani. Vagy rajzold meg paintben, papíron..stb. Nem egyet láttam már de ezt nem egészen értem.
2020. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen ahogy atmegy a piercing rajta vizszintesen, merolegesen lett benne egy lyuk.


[link]


Ahol megrajzoltam feketevel ott lett a lyuk es ralatni a rudra ami a bimbomon megy keresztul

2020. nov. 29. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha nincs begyulladva, ne vedd ki. Ha mégis, akkor piercingessel.
2020. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Csajként mondom, hogy iszonyat szép a melledben ez az ékszer, bűn lenne kiszedni.

Ha nincs begyulladva és nem fáj/váladékozik, akkor szerintem teljesen rendben van, de azért ha nagyon aggódsz, beszélhetsz piercerrel, hogy ez normális-e.

Első voltam.

2020. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Haha ez nem az en mellem:3

De koszonom a valaszokat:)

2020. nov. 29. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha nagyon a felszín közelébe lett szúrva az ékszer, akkor inkább érdemes kiszedni, főleg, ha azt látod, hogy migrál, tehát valamerre idővel elmozdul, mozog a lyuk, azaz kilökődik. Ha már nagyon régóta ilyen, akkor maradhat benne, ha téged nem zavar, sőt, van aki direkt ilyenre csináltatja, azaz egy egyenes szár és arra egy merőleges lyuk még mellé, speciális ékszerrel.

Általában a bimbó tövébe kell szúrni, nem a bimbótest közepébe, pláne nem a felső 1/3-ába. Ezt sok piercer elrontja, aki még nem tapasztalt a bibmószúrás terén. Ha esetleg van róla képed, amikor kész lett, majd utána egy-két hónappal, majd most, akkor magadnak össze tudod hasonlítani, hogy mennyi változott.

Ha már rég ilyen, akkor nincs baj, persze ha akarod, attól még újra lehet szúratni mélyebben, de nem kell ezért kivenned. De ha túl közel van a szár a bimbód tetejéhez, akkor érdemes, nehogy a végén kiszakadjon.

2020. nov. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Undorító vagy nyolcas. Lányként megdicsérni egy másik lányt bármiben nem "bhuzúlás", ahogy te fogalmaztad, hanem alapvető kedvesség, amiben látom te elég erősen hiányt szenvedsz...
2020. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Jól írja a 9-es. Semmi rossz nem volt abban amit írt, a kérdező se kezdte el ócsárolni. 1000%-ra mondom hogy férfi vagy, és nagyon nagyra tartod magad a semmire.
2020. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, tényleg undorító vagy nyolcas, amúgy tetszik az önkritikád..


Mellesleg ha egy másik pasi dicsérné a bimbimet biztos nem kedvességet látnék benne.

De mint tudjuk a nőknél sok a génhibás.

2020. dec. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!