Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök pc negatív oldalai?...

Köldök pc negatív oldalai? Szülés után? Légyszíves írjátok le a tapasztalataitokat (szeretnék csináltatni).

Figyelt kérdés
Szeretnék köldök pc-t csináltatni viszont elég sokat gondolkodok a hosszú távú negatív oldaláról. Miben lett nehezebb a mindennapi életetek vele? Pár év elteltével mennyire változott? Esetleg van itt valaki aki terhességen átesett és van köldök pc-je? Tudnátok képeket küldeni hogy milyen állapotú a szülés után? Kérlek írjátok le a véleményeteket, tapasztalatokat! Minden érdekelne! Köszönöm!

2020. nov. 30. 02:09
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nagy tinikori vagyam volt. Igy megcsinaltattam 2eve, bar a hasam nem szep. Ha olyan nacit veszek fel, esetleg kicserelem egy mutatosabb darabra az ekszert, rogton begyullad. (Egyedul a tetran segit.) Ez a negativ oldal. Ha kiveszem ott lesz a lyuk. A terhessegrol nem tudom nyilatkozni(sajnos).
2020. nov. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lassan és nehezen gyógyult meg, de utána soha nem volt probléma vele. A hatranya, hogy amíg gyógyul vigyázni kell rá. Nem mehetsz uszodába, rendszeresen fertőtleníteni kell,stb.


Terhesség alatt a bőr nyúlik, ezért ha szeretnéd hordani, hosszabb szárú kell. Lehet kapni kimondottan terhes piercingeket, és eldöntheted, hogy hordasz-e ilyet, vagy kiveszed addig.

2020. nov. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem vagy 12-13 éve van köldök pc-m és talán egyszer volt hogy valami megnyomhatta vagy beleakadhattam, magam sem tudom mert nem vettem észre és utána kicsit bepirosodott és érzékeny volt vagy 2-3 napig, majd magától elmúlt. Egy- egy magasabb derekú nadrágot, szoknyát be kell igazítani mert érzem hogy akkor útban van, de ég nálam ilyen évente 1xi szituáció. Én nem bántam meg, ugyanúgy néz ki, mint amikor beszúrták, igaz se nem híztam, se nem szültem.
2020. nov. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, és szültem is.

Terhesség alatt javasolta az orvos hogy vegyem ki, nehogy beakadjon valamibe és így mondjuk begyulladjon.

A gyulladás, bármiféle, akár fog, bármilyen seb kockázat a terhesség alatt.


Na most én nem vettem ki, csak kicseréltem egy hosszabbra, illetve kerültem erősen az olyan nadrágokat aminek gombja van, zipzár stb. Bár, amikor már akkora a hasad hogy a labfejedet nem látod, csak a leggingsek a kényelmesek szóval nagy ára nem volt a dolognak.


Ki is lehet venni ha már nő a pocak, de arra számítani kell, hogy azért az a lyuk ott össze fog nőni, amit amíg szoptatsz nem szurathatsz újra.


Szülés alatt viszont ki kell venni fixen, tehát ott a vajúdó ágyon vagy műtőben - attól függ hogyan szülsz- nem lehet rajtad, utána pedig nagyon nagyon vigyázzni kell visszahelyezésnél, ugye a gyulladás és szoptatás se fér össze. Nálam nem volt vele gond.


Szülés után a hasam extrém módon megváltozott a korábbihoz képest, nem lett nagy, se nem lóg, lapos, de olyan kis puha lett, ruganyos, nehéz leirni ezt az állapotot, ami biztos hogy már nem mutat jól a pc. 2 éve szültem, minden nap felülésezem, de a bőröm azért csak nyúlt valamennyit, szerintem ez már így marad. Ettől függetlenül mondjuk hordom, így is tetszik, aztán reménykedem hogy egy nap ismét kockás hassal ébredem 😀

2020. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Terhesség alatt ha bent hagyod, spontán császármetszésed lesz!
2020. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A császármetszesnek semmi köze ahhoz ha bent hagyod terhesség alatt a pct
2020. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhességkor is bent lehet az ékszer a köldökben,csak hosszabb szárú,szilikon ékszerre kell cserélni.Terhesség után meg (lehet nem mindenkinek),de láttam akiknek megnyúlt a bőrük ott és nem állt olyan szépen így a piercing benne.
2020. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!