Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik használjátok az otthoni...

Akik használjátok az otthoni IPL-es szőrtelenítőt, szoliztok?

Figyelt kérdés
Ugye a leghatásosabb fehér bőrön, nekem alapból nagyon durván fehér bőröm van és remekül működik rajta a gép. Esetleg ha szoliznék ez vajon változna?

2020. dec. 4. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2020. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem a konkrét válaszokat. Nem szolizol vagy nem ártok vele ha szolizok?
2020. dec. 4. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, az eredeti kérdésedre válaszoltam, vagyis nem, nem szolizok mellette.

Barnább bőrön kevésbé működne, de valószínűleg nem is csak ez lenne vele a probléma. Napoztatni se szabad a kezelt felületet, ezért is ajánlják ősztől tavaszig és nyáron nem, szóval feltételezem, hogy a szoli is rossz ötlet lenne így. Ennek mondjuk sose olvastam utána, mert nem érint, de ez tűnik logikusnak.

2020. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!😍
2020. dec. 4. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Se napozás, se szolárium nem ajánlott, mert a villanófény a sötét bőrben jobban elnyelődik, akár le is égetheted.
2020. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!