Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért tesznek az emberek...

Miért tesznek az emberek olyan karikát az orrukba, mint ami a teheneknek van?

Figyelt kérdés

[link]


Komolyan most ettől jobban érzik magukat?



2020. dec. 6. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Te most ettől jobban érzed magad?
2020. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Jaj te butus, ők ilyenkor megvalósítják ömagukat és eközben egyéniségekké válnak.
2020. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Mert tetszik nekik és úgy gondolják másoknak is jobban tetszenek majd így bár ezt általában divat tagadni. Amíg senkinek nem ártanak nincs ezzel semmi baj. A tehenes hasonlaton viszont jót nevettem 😂
2020. dec. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 ReGina... ***** válasza:
100%

Mert tetszik, egy ékszer amit szívesen hordanak, ugyanolyan mint egy fülbevalló. Annyi különbséggel, hogy nem annyira elterjedt.

Off topic:Elég unalmas ez a hasonlat minden ember ezzel jön.

(U.i.nekem nincs, de szerintem egyéni preferencia kinek mi jön be)

2020. dec. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Attól még hogy neked nem tetszik vagy hogy pl ezt juttatja az eszedbe, szerintem csomó ember van akinek jól áll.

Illetve izles kérdése.


Az viszont biztos, hogy nem a te izlésed a mérvadó az etalon szóval baromi felesleges volt ezt feltenni.


Másrészt biztos jó életed lehet, hogy ilyeneken kiakadsz és ilyen szinten képes vagy mások külsejével foglalkozni. A te külsőddel minden rendben ugye?

Nem kell ezt megválaszolni inkább gondolkoz el magadban hogy miért érdekel annyira más milyen ékszert visel a testén.

Talán mert a belső frusztrációidat kivetited másokra?

Egy értelmes ember aki rendben van önmagával nem kezd el ilyen kérdéseket kiírogatni.

Komolyan, hogy feltettél egy kérdést erről ettől te jobban érzed magadat?

2020. dec. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Tuti, hogy ezt a kérdést is te írtad ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..

Csupán itt a piercinget fikázod.


Eléggé szánalmas életed lehet, ha nincs ettől jobb elfoglaltságod.

2020. dec. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5, márpedig szerintem nem áll jól senkinek, már bocs. 🤣 ez az oldal arra való, hogy feltegyél bármilyen kérdést, ami piszkálja a fantáziád! 😉 akármilyen is a külsőm, nem aggatom tele ilyen teheneknek való karikával🤣 bármelyik piercing jobban tetszik ennél, a Kődök piercinggel sincs semmi bajom, de ez a teheneknek való orr karika túlzás. Azért, mert van véleményem, nyomjam el? Ugyanmár.


#6, Tévedsz, ezen jót nevettem, úgy látszik, nem csak én gondolom így, mást is zavarnak az ilyen dolgok. 🤣

2020. dec. 7. 08:40
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Taknyos lesz
2020. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
#7, a velemeny olyan, mint a segglyuk. ;)
2020. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
90%
Feltettél egy provokatív kérdést, mégis milyen választ vársz?Fikázod, nem egy legit kérdés volt.
2020. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!