Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egyedül én gondolom szánalmasn...

Egyedül én gondolom szánalmasnak a köldökpiercinget cikiző majomdivatot?

Figyelt kérdés
Mármint, az nem gond, hogy egy ajtókilincs lóg a füledben, az sem gáz, ha plusz lyuk van az orrodon, és benne egy marhakarika, az is elmegy, hogy fémdarabok vannak a nyelvedben, de a köldökpiercing, az bezzeg nagyon kurvás, fujj!...

2020. dec. 5. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Most magat a koldok piercinget tartod gaznak vagy az azt cikizoket? Senki nem erti mi a pocs a bajod.
2020. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Már a 90-es években is divat volt. Nem tudom, hogy mi a bajod vele. Egyéni szociális probléma, ha nem tetszik.
2020. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Jaj istenem...most lett köldökpiercinged, amit mindenkinek elújságolsz, és valaki beszólt, hogy milyen gáz, te meg ezen kiakadtál, jól értem?


Mit érdekel, hogy másnak mi a véleménye? Nem azért csináltattad, mert neked tetszik?

2020. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

gen, szánalmas.

Úgy meg főképp, hogy te vagy az, aki cikizi, tehát te vagy a majomdivat követője.

Ha nem figyeled más köldökét, észre sem veszed,hogy van nekíjje pirszingje.

2020. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Atyaég! Ennyi agyhalott, fogyatékos válaszolót egy egyszerű kérdés alatt! Komolyan, mint egy debilképző végzős tagozata! Ha már sötétek vagytok, és az egyszerű értő olvasás sem megy, legalább ne égessétek magatokat, még ha arctalanul is...


Egyébként kérdező, egyetértek veled! :)

2020. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. dec. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!