Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel kezeljem a conch piercin...

Mivel kezeljem a conch piercingem?

Figyelt kérdés
A piercing mellé nőtt egy dudor. Nem fáj, nem zavaró csak a tudat, hogy ott van. 70%-os alkohollal és tetránnal szoktam kezelni naponta, de már kb. egy hete ott van és még mindig nem kisebb meg változást se látok. Van még két helix piercingem és velük eddig nem volt ilyen.

2020. dec. 8. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Hidrogén peroxid

Betadine

Sós víz jódozatlan sóból

A tetránt pedig felejsd el de nagyon gyorsan

2020. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem működni fog.
2020. dec. 8. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a tetran nem segített


Írass fel helyette Baneocint házi orvossal és napi 2szer 3 szor kenegesd meg tisztítsd alkohollal továbbra is. Egy hét alatt elmúlik. Ígérem ❤️

2020. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ReGina... ***** válasza:
72%

Octinosept, dermazin, betadin, tetran, hidrogen peroxid, gyógyszertári alkohol, kammillas borogatas, sós vizes borogatas, teafa olaj. Aloe vera.


Ezeket hallottam már több helyről lehet válogatni.

2020. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. dec. 9. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!