Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 4 év utan készülök megvalni a...

4 év utan készülök megvalni a 7-es méretü labret piercingemtöl. Mennyi idö alatt forr be a lyuk, és mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem igazán értem, hogy mi a 7-es méret. 7mm? 7G (amit nem tartanak számon se) vagy mi 7?

Ha tágított, 7 mm, akkor kezd el visszafelé. 6mm-eset rakni bele, valami könnyű anyagból, majd 5, 4, 3...stb. Teljesen nem fog így sosem beforrni neked. Van egy kissé drasztikusabb módszer is. Elmész egy sebészhez, aki csinál egy vágást, majd összevarrja. Nem garantált, hogy jól fog kinézni utána. A lassabb módszer jobb. Ha csak úgy kiveszed, akkor a 7 mm ugyan talán gyorsabban fog összemenni, de a nyálad is jobba kifolyni rajta.


Ha esetleg valamit félre értettem, akkor csak kérdezz kicsit pontosabban ;) remélem segítettem ;)

2013. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben, ha egy tágított piercing-et akarnál összevarratni, ne sebészhez, hanem testmódosítóhoz fordulj, akkor biztos lehetsz a pozitív végkimentelben.
2013. nov. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Blueskin, nem tagitott piercing..teljesen egyszerü mezei labret, mint ez: [link]


a szaranak a hosszusaga 7mm, (legalabbis ugy emlekszem)

2013. nov. 13. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!