Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Amelyik borotván van krémezőcs...

Amelyik borotván van krémezőcsík ahoz kell tusfürdőt vagy borotvahabot használni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell. Kérdés tudod mi a borotva hab funkciója? Az, hogy a szőrszálak antennaként ágaskodjanak, hogy le tudd húzni őket. A kis krémezőcsik messze van ettől.
2010. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az a krémezőcsík semmire sem jó. nekem venus borotvám van, de tényleg észre sem lehet venni, hogy ott van.

én mindig borotvazselét használok hozzá. 1200 ft és több hónapig elég. szerintem megéri. és tusfürdővel sem tudtam elérni azt az eredményt amit borotvazselével. régebben víz alatt csináltam az is sokkal jobb volt mint a tusfürdő :)

17/L

2010. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!