Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem használtam borotvahabot...

Nem használtam borotvahabot borotválkozásnál, lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

Elsőnek borotválkoztam és nem tudtam hogy kell borotvahabot használni. Annyit tettem hogy megmostam az arcomat, leborotváltam aztán arcszesszel lekentem, ja és persze ezt új borotvával amit csak én használok.

A haverjaim azt mondták hogy lehet kiütéses leszek idővel tőle, de ebbe nem vagyok biztos hogy ez igaz mert tegnap is meg akartak szivatni, azt mondták hogy hagyjam rajat 1-2 óráig a habot és akkor minden rendben lesz(közbe meg rászáradna és borotvahabszagú lennék).


Na szóval lehet bajom tőle, mit tehetek?


2010. jún. 24. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
bajod nem lesz csak nehezebb borotválkozni ha nem használsz habot
2010. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem lesz bajod. A borotvahab azért van, hogy meglágyítsa a szőrszálakat. Ez főleg erős szőrzetnél fontos. Gondolom, ha először borotválkoztál, akkor nem erős. Minden esetre szerezz be egy borotva gélt(az jobb) és egy borotválkozás utáni balzsamot(arcszsesz szárít, csíp és kiütéses is lehetsz, ha érzékeny a bőröd). Amúgy sem kell 1-2 órát az arcodon hagyni a habot, az marhaság. Gondold el, ha szegény pasiknak 2 órával hamarabb kellene felkelni emiatt :) pár perc elég.
2010. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!