Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni szőrtelenítő hatású tusfürdőt?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol?

2020. dec. 21. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Külföldön lehet ilyet kapni?

Sosem hallottam még róla. Szerintem max netről lehetne rendelni. Ha valahol láttál, nézd meg szállítanak-e az EU-ba, ha igen, akkor nyert ügyvéd van. 🤷‍♀️

2020. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is hallottam még erről, pedig milyen jó lenne az ilyeneknek mint én, aki szinte mindenhol szőrös. L.
2020. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még ilyenről, de nem is hangzik okos ötletnek. Még a szőrtelenítő krémnek is megvan a maga hatóideje; el nem merem képzelni, milyen erős vegyszer kell ahhoz, hogy egy tusfürdő azonnal, már zuhanyzás közben leszedje a szőrt. Kizárt, hogy ne marja szét a bőrt is.
2020. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem létezik, szerintem kevered a bőrradírozó hatású tusfürdővel. Olyanból lehet kapni többfélét. Nyilván aki annyira vadul dörzsölöd vele magát annak a szőre is lejön :)
2020. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van szőrtelenítő krém ami tescoba is van pl. De tusfurdorol nem tudok.
2021. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!