Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok molett hölgy miért szereti...

Sok molett hölgy miért szereti a rövid, színes, csíkos, felnyírt hajat?

Figyelt kérdés

Volt hasonló kérdés, de én a csúnyaság témakörét nem szeretném említeni, mert relatív!


Miért szereti sok husis hölgy az ilyen típusú frizurákat?


Ilyesmi: [link]



2020. dec. 30. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert a hosszú, kiengedett haj kövérít.
2020. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem mindig azt mondták, hogy a hosszú haj optikailag "hosszabbít". És a színesség mire jó?
2020. dec. 30. 22:17
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Önigazolás. Mondom ezt úgy, hogy voltam nagyon kövér. Felnyírt hajam volt, vagány frizukat vágattam, mondván én így vagyok szép, nekem ez áll jól. Maga a frizura tényleg jó volt, de nyilván nem voltam szép :)
2020. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Egy testesebb embert idősebbnek tippelünk, mint egy vékonyat, a színes haj meg bohókás, fiatalos, az aszimmetrikus vágás megtöri a kerek formákat. A hosszú haj keskenyíti az arcot, de egyébként öregít, és ahogy végigomlik egy nem túl kecses alkatú emberen, csak még egyértelműbbé teszi, hogy hol van felesleg, hangsúlyozza az esetlegesen rossz tartást is.
2020. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert azt akarjak hogy valami elvonja a figyelmet a dagisagukrol
2020. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Mert extravagánsnak gondolják, ami elvonja a figyelmet egy kicsit a súly problémáikról.
2020. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Vagy csak az tetszik nekik.

Tegnap bezseléztem a hajam, akkor kicsi a farkam?

2020. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb baromságot még életemben nem hallottam, mint hogy a rövid haj fiatalít. Francokat, vagy 20 évet rádob az emberre, tök mindegy, milyen csircsáré szivárványszínre festi az illető. Röhögök azokon a hülyéken, akik elhiszik, hogy fiatalabbnak néznek ki így. Max. bohócnak néz ki, nem fiatalnak. Kövér vagyok, de soha nem vágatnám le a hajamat.
2020. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a gyakori hajfestés roncsolja a hajat
2020. dec. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel akarják kompenzálni a kövérségüket. Az ilyet mindig nevetségesnek tartottam. Foglalkozik a hajával, de a testével meg nem? 😮😒
2020. dec. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!