Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy nem éppen vékony lány jár kondiba edzeni?

Figyelt kérdés
Szerintetek dicséretes hogy tesz magáért?? (persze nem eszik sokat)
2010. aug. 13. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, kivéve, ha nem 2 hétig jár, és onnan kifújt!
2010. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azt, hogy tesz valamit magáért és remélhetőleg rendszeresen jár és ez örömteli dolog
2010. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mondjuk hogy sokáig jár.
2010. aug. 13. 18:44
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért, csak a vékonyak tehetnek vmit azért, hogy szép alakjuk legyen?

Így, hogy sokat jársz, majd te is vékony (nem sovány) leszel:)

2010. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem jó, ha tesz valamit magáért csak én ha mondjuk duci lennék nem lenne önbizalmam nem nagyon mernék elmenni kondiba mert vannak olyan szemét emberek akik kinevetik az ilyet
2010. aug. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

de nem látszik annyira ducinak...

ugyan már oda edzeni járnak az emberek nem nevetgélni és amúgy sem nézik meg egymást...

2010. aug. 14. 10:13
 7/13 anonim ***** válasza:
hát igen ezt mondják, de rosszindulatú emberek mindenhol vannak meg alapból nekem a helyében kisebbségi érzésem lenne a sok vékony izmos ember között.. nincs valami duci barátnője aki elmegy vele?
2010. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

előző!!

te nagyon önbizalom hiányos lehetsz ( vagy ha nem vagy az akkor elnézést).

Most nem azért de én is kinevethetnék mást mert nincs jó alakja vagy mert cingár stb ...de nem teszem mert annál intelligensebbnek tartom magam mint hogy másokon nevessek edzés közben.szerintem ott mindenki lesz*rja ki hogy néz ki. a konditerem nem divatbemutató hely arra való hogy ott edzenek az emberek.

2010. aug. 14. 11:34
 9/13 anonim ***** válasza:
jó ezt nem csak úgy kitaláltam mert nem egy olyan vékony cicababát ismerek, akik kondiba járnak pletykálni, közben a futógépen kocogni és nézni másokat
2010. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
és igen biztos nem gyenge önbizalom hiányom is lenne, ha elhíznék, mert szégyelném magam, hogy ennyire nem tudok vigyázni magamra. gondolom te pedig ezt a kérdést azért tetted fel, mert meghíztál és elakarsz menni kondiba. ha pedig feltetted ezt a kérdést, akkor te sem lehetsz olyan nagyon biztos magadban, én meg csak őszintén válaszoltam, hogy a helyedben mit tennék.
2010. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!