Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Meno" meg az oldaltaska...

"Meno" meg az oldaltaska kozepsuliban?

Figyelt kérdés

Van egy hasonlo taskam, nekem tetszik, viszont nem sok emberen latok oldaltaskat (bar megertem, neha tenyleg eleg nehez tud lenni, ha sok konyvet kell cipelni). Ez mar nem szamit menonek, felkapottnak?


Ehhez hasonlit az enyem, csak mas a felirat rajta: [link]


Ti milyen taskat hordtok?


A meno szot azert tettem idezojelbe, mivel nem a szo szoros ertelmet szerettem volna venni (es nem is erdekel masnak tetszik- e vagy sem) , és nem jutott eszembe hirtelen a megfelelo szo.



2021. jan. 7. 11:36
1 2
 11/12 veterán vas ***** válasza:
100%

A szomszéd srác a nagypapa(!) 60-as évekbeli aktatáskáját hordja.

Igaz, hogy kézzel varrott valódi bőr, és rézcsattok vannak rajta meg a sarkain réz-szegecsek, de olyan viseltes hogy már egyenesen ronda. :D

A kölyöknek ez tetszik...........

2021. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Menőnek nem mondanám, elég kevés embernél látni mostanában oldaltáskát. Viszont ha neked az tetszik / megy a stílusodhoz akkor nyugodtan hordd szerintem.

És én egy sima fekete Vans hátizsákot szoktam hordani:)

L

2021. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!