Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy fenekű lányok, ti hol...

Nagy fenekű lányok, ti hol vesztek bugyit?

Figyelt kérdés

Másnak is ekkora probléma a bugyivásárlás?

1. Nagy a fenekem: 100 cm a csípőm, 63 cm a derekam, szóval a franciabugyik nem nekem valók.

2. Csak pamut anyagú bugyit szeretnék, mert fogékony vagyok a fertőzésekre.

3. Nem szeretném, ha a varrása átütne a ruhámon, de a varrásmentes bugyiknak, amikkel eddig találkoztam, olyan egészségtelen, műanyag az anyaga. És a legtöbb bugyit oldalt olyan vastagon beszegik, hogy a nagymamám se venné fel.

4. Szeretném, ha amellett, hogy jól néz ki, kényelmes is lenne, egész nap hordható.


A kínaiban nem találok bugyit, mert néha az XL-es is kicsi, pedig nem vagyok elhízott, és a szabása se az én fenekemre való. Pepcóból szoktam venni, azokat hordom mindennapokra, de kb. 3 mosás után elszakadnak. Fontosabb eseményekre tangát veszek, de nem akarom a mindennapokban azt hordani.

Lehet, hogy drágább bugyikat kellene vennem, de azokat fel lehet próbálni az üzletben? Annyiszor volt már, hogy megvettem egy bugyit, de nem lett rám jó...


2021. jan. 9. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
1%
Erre én is kíváncsi vagyok, fiú vagyok, csak nagy fenekű lányokkal szeretnék találkozni. :)))
2021. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A brazilian fazont próbáltad már? A tangánál egy fokkal “több anyagot” tartalmaz, egy csomó féle van belőle. Én a Tezenisben vagy a H&M-ben szoktam venni, méretből is széles a választék. Én se szeretem, ha átüt a varrás, és ezek nekem beváltak, bár én a varrás nélkülit szoktam venni - a Tezenises fajtáknak szerintem egyáltalán nincs műanyag anyaga, azt tudom ajánlani neked is. :)
2021. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még, úgyhogy köszi nagyon. :)
2021. jan. 9. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tezenist ajánlom én is, van pamutos anyagú varrásmentes bugyeszuk, de a műszálas anyaguk is nagyon jó, az egyetlen olyan, amit el tudok viselni magamon.
2021. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. jan. 10. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!