Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mellbimbó piercing szexi...

A mellbimbó piercing szexi egy nőn?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 18:29
A kérdező szavazást indított:
Nagyon
Igen
Semmi különös
Nem
Egyáltalán nem
76 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
nagyon szexi!
2021. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért nem szép, hogy leszavazzátok a válaszát csak mert neki bejön. Ezért indítottam szavazást..
2021. jan. 9. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon undi.
2021. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Vannak olyan fura gondolkozású egyének,akiknek akkora a kisebbségi komplexusuk,hogy azt hiszik ha piercinget vagy tetoválást csináltatnak,akkor különlegesebbek lesznek mások számára,és jobban elfogadják magukat is.Ha szegények ettől érzik magukat jobban,hát csinálják csak,részemről az a'la nature jön be,mindenféle szempontból.Szerintem ahogy megszületett az ember,természetes testtel,olyan is maradjon addig,míg meg nem hal.És legfőképpen örüljön neki hogy egészségesnek született a teste,és ne akarja azt megváltoztatni,mert másoknak még ennyi sem adatott meg a születésük napján.
2021. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Haverokkal beszéltük ezt a témát és kíváncsi voltunk több ember véleményére. Személy szerint nekem nincs tetkóm és másokon is csak az igényes fajta tetszik. De azon az alapon, hogy egyszer élünk szerintem ki lehet próbálni dolgokat. Egy piercing egyáltalán nem vègleges és a tekóktól is egész jól meg lehet szabadulni ma már. Nyilván, az, aki már teljesen átszabatja magát egy másik embernek, az már komoly testmódosítás.
2021. jan. 9. 19:39
 6/12 A kérdező kommentje:
*Kíváncsiak
2021. jan. 9. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Vannak olyan fura gondolkozású egyének, akik azt hiszik, hogy mások azért csináltatnak piercinget vagy tetováltást, hogy különlegesek legyenek mások számára. Ez egy olyan unalmas szöveg, hogy szörnyű.

Pedig az igazság pofon egyszerű, aki ilyet csináltat, annak ez tetszik. A kérdésre is válaszolva, sose csináltatnék, nekem csak az orromban van, de ez sem volt épp kellemes, milyen lehet akkor mellbimbóba... De amúgy nekem semleges, mint bármelyik másik ékszer, ha pl a páromnak lenne, és tetszik neki, engem nem zavarna.

2021. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem gondolják magukat különlegesebbnek. Max bevállalosabbnak vagy ilyesmi. Vadnak. Esetleg azt tudom elképzelni, h az a csaj, aki ilyet csináltat hasonlóan aktív az ágyban is..
2021. jan. 9. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, es adott egy kis onbizalmat. Raadasul ugy hogy sosem szerettem a melleim, es igy piercinggel viszont igen. Legalabb erre jo volt. Baratom is csipi oket.
2021. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem szexi sem a tetkó, sem a piercing, se nón, se pasin. Ez azoknak kell, akik nem elégszenek meg a saját testükkel és szeretnének valamit, amitől "jobb" lesz. Aha! Meddig? 60 évesen undorító lesz mindenkin!
2021. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!