Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindent a műkörömről?

Mindent a műkörömről?

Figyelt kérdés
Igazából semmit nem tudok róla, csak hogy van több féle is (zselé, porcelán stb). Szeretnék jobban belemélyedni a témába. Mivel kezdjen egy kezdő?

2021. jan. 10. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Egy tanfolyammal.
2021. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Az biztos, hogy amit a kínaiban, 100 forintosban egyéb olyan helyen ami nem ezekre van kiélesedve ne vedd meg. Akkor se ha barátságosabb az ára, mint egy 2Mbeutynak vagy criystail nailsnak. Ezt az utolsó kettő márkát ajánlom.

Egyébkén vagy youtube videók vagy tanfolyam. Munkanélkülin most is indítottak.

Az a lényeg, hogy az anyag árán ne spórolj, mert az olcsóbba vannak olyan anyagok, hogy súlyos reakciókat válthat ki az ujjadból (elkékül). Ismerőseim között volt aki kipróbálta, kis ujjára kezdte megcsinálni próba ként, mire a gyűrűshöz ért az ujja bekékült nagyon fájt neki és lekellett amputálni.

Nem troll vagyok, ha nem hisztek majd mindenki maga kárán tanul. Nekem mindegy, tanácsot adok, nem muszáj megfogadni.

18 frissen végzett műkörmös

2021. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Itt van ami kell:

- prep

- primer

-base coat

- építő zselé

- gél lakkok, vagy tégelyes color gélek

- top coat (van amit fixálni kell, és van amit nem, én a fixálás menteset ajánlom, de te tudod, hogy mivel akarsz dolgozni)

- és egy UV lámpa (a SUNone-t használom, ajánlom neked is)

2021. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!