Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha úgy megyek a...

Mennyire gáz ha úgy megyek a körmöshöz hogy csak tölteni kell a körmöm viszont pár körmömet újra kell építeni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ezért haragudni szoktak e a körmösök ha esetleg már nincs fent mindegyik műkörmöm.

2021. jan. 12. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ahhoz mész, aki csinálta, akkor nincs semmi. Max meg tudjátok beszélni, hogy miért hiányzik pár köröm, lehet, hogy a te életviteledhez rövidebb köröm, esetleg más forma kell vagy más anyagot ajánl, hogy tartós legyen.


Ha új körmöshöz mész, akkor le fogja szedni az összeset és újat épít. Ekkor úgyis látja, hogy nem voltál megelégedve az előző körmössel.

2021. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem nem azért volt mert hosszú hanem inkább mert már 5 hetes kb. Csak egy kicsit félek hogy haragudni fog-e emiatt vagy valami ilyesmi.
2021. jan. 12. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem fog haragudni! Amúgy egy 5 hetes körömnek még azért stabilnak kéne lenni bőven. Kivéve, ha nagyon pici a körömágyad és ahhoz képest hosszú a köröm.
2021. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy ideig sokszor nekem is elveszett 1-2 körmöm, mire mentem a következő időpontomra, láttam, hogy nem tetszett a körmösnek. Mivel tudtam, hogy önhibámon kívül történt én nem vettem magamra. Neked sem kell kellemetlenül érezned magad.
2021. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég kicsi a körömágyam mert nagyon sokáig rágtam a körmöm és emiatt lett épített körmöm. Köszönöm a válaszokat
2021. jan. 12. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

A kormos orul,ha dolgozhat. Penzbol el. Barmilyen is a kormod,orulni fog neked es az ujabb 15 ezer forintnak,amit nala hagysz.


Barmilyen szolgaltatast veszel igenybe es a kiszabott arat megfizeted,orulnek neked.


Te soha nem vagy hibas semmiben. A penzed oromet okoz neki nyugi.

2021. jan. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fog haragudni. Hidd el, megesik az ilyen. Bár az 5 hét azért elég sok, érdemes rövidebb időt hagyni a két alkalom között.

#3-nak: akinek a saját körme gyenge, annak sokkal kevesebb ideig bírja rajta az épített is, sajnos. Homokra hiába építesz atombunkert...

2021. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! <3
2021. jan. 13. 14:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fog haragudni, én ilyenkor röhögve megbeszélem a körmösömmel, hohy hát izgalmas filmet néztem és lerágtam közben.
2021. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!