Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csinos egyenlő azzal hogy...

A csinos egyenlő azzal hogy amúgy alapból csúnya de jól öltőzik?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja rám szép , dekoratív , de van 1 2 személy aki szerint csinos vagyok na most ezt én ugy értelmezem akkor h leginkabb az oltozkodesem , alakomra érti ?!
2021. jan. 14. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire bele akarunk menni akkor az én véleményem szerint, a szép inkább arcra értendő, a dekoratív így arcra testre öltözködésre, szóval úgy összképre, aki csinos, az meg inkább öltözködésre, megjelenésre.
2021. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csinosat inkabb osszkepre mondjak: oltozkedes, igenyesseg, haj stb. DE attol meg, hogy valakit csinosnak neveznek, nem jelenti azt, hogy emellett ne tarthatnak szepnek is. szerintem tulgondolod.
2021. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

A csinos az az öltözködésre vonatkozik.

Pl Juli ma nagyon csinos. Tetszik a blúzod, nagyon csinos!

2021. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem úgy egybe, de főleg az öltözködésre értik hogy csinos... magamból indulok ki, nekem mindig mondják hogy szép vagyok, és ezt az arcomra értik, de hogy csinos, azt sose, amit meg is értek, hiszen elég csövesen öltözködöm :D
2021. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább öltözködésre mondják. bárki vághatja magát csinosba, nem kell hozzá adottságilag szépnek lenni.
2021. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább öltözködés. Finom, nőies, kellemes, bájos, alkalomhoz illő, semmi extra. Mivel a csinosságot várják el a nőktől, ez amolyan nyugtázás.
2021. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!