Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy dundibb lány is lehet...

Egy dundibb lány is lehet csinos, attól hogy nincs tökéletes alakja? 15/L

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy jól öltözködik, ad magára: figyel a pattanásokra, az arcára, jár kozmetikushoz stb. Én ilyen vagyok, max 4-5 kg felesleg van rajtam, de adok magamra. Ezt mások észre is veszik, de mégis tartok tőle, hogy ettől én még nem vagyok csinos... Jól érzem magam így, ahogy vagyok. A fiúk szemében melyik ér többet? A kicsit ducibb, okos és megára odafigyelő lány vagy a vékony, k*rvásan viselkedő lány, aki ugyanúgy odafigyel magára?
2010. aug. 14. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: attól, hogy valaki duci még nem lesz okos, ha valaki vékony az nem k*rvás... Értem én, hogy mire gondolsz, de ha így teszed fel a kérdést, az nem szül őszinte válaszokat. Meg attól, hogy valaki duci, lehet okos és k*rvás is egyszerre, nem zárja ki a kettő egymást...


Másrészt: 5 kiló plusztól nem leszel duci, vagy több van rajtad, vagy nem vagy duci, mert én ugyan vékony vagyok viszonylag, tehát rajtam jobban meg kéne látszania, ha felszedek 5 kilót, a baráti társaságomból mégis csal 1-2 ember vette észre a különbséget, mindössze 1 számmal kellett nagyobb nacit vennem...stb


Ha tényleg duci vagy, amúgy az se gáz, ha tényleg ápolt vagy, és az alkatodnak megfelelően igényesen öltözöl, tehát nem dobod ki az úszógumit meg ilyenek... Szóval attól még lehetsz ugyanolyan csinos, sőt csinosabb, mint a vékony lányok. Nézd meg pl Senát az Irie maffiából, sztem ő jó példa erre, de még rengeteg másikat is fel lehetne hozni.

És a pasikkal szemben sem jelent hátrányt amúgy, mert sok fiúnak tetszenek a ducibb lányok is, főleg, ha nem nagyon kövérek, hanem tényleg csak ducik.

Meg ezenkívül elterjedt az a legenda is, hogy a ducik jókedvűek, jobb a humorérzékük és jó társasági embverek, bár ez ugye mint tudjuk azért nem igaz, de lehet belőle előnyt kovácsolni :)

2010. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne problémázz ezen! Persze, hogy a duci is lehet csinos, sőt, vannak fiúk, akik kifejezetten a molettebb lányokat kedvelik.

De ha zavar, hogy van rajtad egy kis fölösleg, sportolj valamit, és dolgozd le!:)

2010. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy attól hogy duci az a valaki még nem lesz okos, és a vékony se k*rvás. De én most csak két példát mondtam a sok közül, hogy ha a pasi elé rakják ezt a két "választékot", akkor melyiket választaná... Egy szóval sem mondtam azt, amit állítassz :D
2010. aug. 14. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

4-5 kiló felesleg, és duci? :O:O:O


Az igen...én kb 15 kiló plusszal mondom ugyanezt...most akk én vagyok a hülye??

2010. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hát persze :)

én sem vagyok vékony, mégis nagyon sokan dudálnak rám az utcán vagy szólítanak le, mert kiemelem ami csinos és nőies, ami meg olyan, hogy nem kéne mutogatni, azt nem is mutogatom :)

az, hogy okos vagy, csak azután derül ki, miután megismertek, szóval ez jelen esetben nem sokat nyom a latban, hacsak nincs kiírva a homlokodra egy okos vagyok-felirat :)

2010. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem sokkal jobb ha egy csajon van mit fogni és 4 kg meg aztán tényleg nem a világ vége...én lgalábbis nemm szeretem ha egy lány oan vékony h kilátszik a csontja.Egy 165-170centis nő szerintem simán lehet 56-58 kg!

[:

2010. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
bárki lehetcsinos, aki a magára...akár sovány, akár ducibb.
2010. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont egy dundi lánynak van tökéletes nőies alakja!!!
2012. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!