Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Számotokra milyen egy tökélete...

Számotokra milyen egy tökéletes lány?

Figyelt kérdés
csak kinézetre gondolok
2011. szept. 22. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

167 cm 42 kg, acélbetétes bakancsot hord, szakadtak a cuccai, néha hord fűzőt is. A szeme zöld, a haja barna. A bőre hófehér. Piros rúzst használ.


(Leírtam a barátnőmet.)

2011. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Normál testalkat, kedves inkább "babás" arc, hosszú szép haj mindegy milyen színű, a szeme legyen kedves mosolygós, ápolt fogak és bőr, magasság az mindegy, legyen formás a lába és a dereka is elkülöníthető legyen a felső illetve az alsó testrésztől, nem kell hogy nagy melle legyen, legyen feszes a bőre és kerek formás feneke (ami nem egyenlő a kicsivel) öltözködjön a stílusának és személyiségének megfelelően, ne sminkelje magát túl a hétköznapokon, :) azt hiszem ennyi
2011. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Első:


Jó emberek vagytok! ;D


Kérdezőnek:


Csak bakancsot hord, nem hord csőgatyát és leggingset, nem vasalja a haját, nem melírozza vagy festi a haját, nem festi vagy csak kicsit az arcát, nincs piercingje és tetoválása, nem cigizik, vízipipázik vagy iszik.

2011. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

21:58 bakancsot...atyaég!


legalább 165 cm magas nyúlánk, homokóra alkat, szép kék szemek, természetes szőke haj, kevés smink, csinos nőies öltözet.

Pl:

[link]

2011. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj a bakanccsal?
2011. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Alacsony (kb 160 cm), extra nőiesen telt alkat (nagy cicik, vékony derék, nem teljesen lapos has, széles, kerek, telt csípő, nagyobb segg), haj világos szőke, vagy fekete, babaarc, kicsit nagyobb zöld szemek, vastagabb száj, néhány tetoválás (ne legyen azért telefirkálva minden sz@rral...), piercing lehet: köldök, nyelv, orr, monroe. Öltözködés: nem visszafogott (nem elegáns), de nem is plázacicás. Szexisen sportos, vagy extrémebb, keveset takaró öltözet. Na valami ilyesmi nekem a tökéletes csaj.:-D
2011. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lol, első vagyok, miért pontoztatok le?:D
2011. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én nem pontoztalak le. am köszi a válaszokat
2011. szept. 23. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:52

Privát e-mail a válasz írójának


Én most is felpontoztalak. ;D

2011. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!