Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmözős lányok!Műköröm...

Körmözős lányok!Műköröm építéshez mik kellenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nem vagyok kormos, nem is keszulok annak csak hobbibol egy ideje gel lakkozok. C.nailses alapanyagaim vannak foleg.

Van nail prepem, base bel, top coat, reszelok stb.

Szeretnek megprobalkozni zseles korom epitessel, ehhez mik szuksegesek? Milyen zselet ajanlotok?eleg egy tipusu zsele azt rahuzom a sablonra , fixalom majd johet ra a gel lakk?


Köszonom ha leirjatok a szukseges lepeseket es alapanyagokat


2021. jan. 15. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél meg egy kezdő szettet és nézz meg egy pár youtube videót.
2021. jan. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átlátszó építő zseléből nekem az Xtreme Clear vált be legjobban. Ha minden előkészítő anyagod megvan (primert nem láttam a felsorolásban, az is kell, én a savmenteset használom), akkor elég ráhúzni ezt a sablonra. Cleanserrel fixálod, megreszeled, finomítod bufferrel, portalanítod, utána mehet a géllakk és a top coat. Én a zselé alá teszek base gelt is, hogy tartósabb legyen (ezt csak a saját köröm felületére). Ha szeretnél franciát építeni, akkor kell egy cover építő (illetve ezt is lehet alapnak használni az átlátszó helyett, nekem a Cover Refill Hard nagy kedvenc, nagyon természetes vagy van a klasszikus Cover Pink), meg egy fehér a francia véghez (reszeléses technikához az Xtreme White a legjobb, kitörléseshez nekem a Flexi French jobban bevált). Ami még kell: megfelelő zselés ecsetek (építéshez 6-os ecset vagy Nero Merlo, francia véghez és a szélekhez 0 Short ecset, kisebb körmökre vagy mintákhoz egy 4-es ecset is jól jöhet).

És tényleg nézz sok videót!

2021. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia utolsó köszönöm írtam privit :)
2021. jan. 17. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!