Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » (volt) vékony lányok, akiknek...

(volt) vékony lányok, akiknek már sikerült egypár kilót felszedni hogy ne legyenek olyan soványak! Hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Tudnátok javasolni ötleteket? Sajnos már csúnyán sovány vagyok kiskorom óta igazából, de ha még genetika is szerintem akkor is be lehetne folyásolni hogy hízzak már egy kicsit. Igazából annyit eszek amennyi kényelmes ami nálam igencsak kevés étel, nemtudom hogy lehetne fokozni az étvágyamat?! Vagy nemtudom ez mennyire segítene...

És ha híznék akkor arcra is? Vagy hol látszik meg először? Előre is köszönöm a válaszokat.

L/17


2021. jan. 12. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak étvágy növelő étrend kiegészítők. Edzeni sem árt, illetve beszélni egy dietetikussal.
2021. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Még mindig vékony vagyok de az 5 évvel ezelőtti kinézetemhez képest ég és föld. Nekem sporttal jött fel 7 kiló, így vagyok most 45 körül. Evéssel hiába próbálkoztam, ha jött is rám súly, az zsír volt aminek hatására plöttyedt skinny fat lettem. Szóval edzeni kell, kis súlyokkal, rendszeresen. És rendesen enni, amennyi jól esik, nem pedig hizlaló kaját tömni rosszullétig. Ha mozogsz, egy idő után úgyis kívánod majd a több kaját. Nekem amúgy a combomon és fenekemen látszott először, utána a felkarjaimon. Az arcomon nem igazán vettem észre változást.
2021. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Egyrészt majd 25 évesen lehet magától megoldódik a gondod, ha belassul az anyagcseréd. Én 20 éves koromban sírva zabáltam és nem jött rám semmi kiló, aztán 25 évesen egy éjszaka rám jött 10is :D

Nyár óta eü. okok miatt megint lefogytam, a súlyzós edzés és sok evés segített valamennyire az elmúlt 1-2 hónapban. Igyekeztem kalóriában dúsabb, de azért ugyanúgy egészséges kajákat enni (rizs, krumpli) és rendszeresen enni és edzeni, hogy lehetőleg izom jöjjön fel.

2021. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Edzést javaslom én is, fehérjedús ételek fogyasztását, vagy helyette igyál hozzá fehérje shaket.:)
2021. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm a válaszokat

Annyi kérdésem lenne (bocsánat az értetlenkedésért) de hogyha edzek akkor nem lesz az hogy lemozgom azt amit addig megettem, vagy nemtudom...csak mert az edzést pont a fogyni akaróknak szokták ajánlani, most nemtudom hogy van ez...

Arcra hízást meg amúgy úgy gondoltam hogy jó bőrbe lenni, még egy nőies kis toka is jöhetne, egy kis kerekdedség, mivel elég csontos az arcom, ami nem tetszik...ezen mi segít?

2021. jan. 12. 19:35
 6/6 Metionin ***** válasza:

Hát nekem is csontos az arcom de az úgy maradt.

Amúgy ha elkezdesz edzeni, először lehet hogy lemegy rólad egy kis víz meg zsír, tehát először lehet hogy tapasztalsz mínusz 1-2 kilót de egy kis idő múlva visszajön a súly és nő is majd ahogy izmosodsz. A szervezeted meg pótolja majd a kalóriát, többször leszel éhes. Csak edzés után mindig egyél, ez fontos. Fogyni akaróknak inkább a kardiót ajánlják, a sima súlyzós edzés az nem az a kategória.

2021. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!