Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercinget , hány...

Industrial piercinget , hány éves kortól szúrnak?

Figyelt kérdés

Illetve mennyire fáj , és mit kell használni az utókezeléshez?

Esetleg mikor lehet kicserélni a pc-t?



2021. jan. 16. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szülői engedéllyel 16-tól. De van, ahol már fiatalabbnak is, illetve találkoztam olyannal is, aki csak 18-tól csinált. Szóval helye válogatja, érdemes megérdeklődni a konkrét helynél, de sokszor 15-16 körül simán megcsinálják szülővel.


Személyes tapasztalatom industriallal nincs, de én más piercingnél mindig Betadinet vagy Octeniseptet haszálok.


A piercinget kicserélni pedig... hát, ha abból indulok ki, hogy nekem a sima piercingek (sima alatt az olyat értem, mint a conch, helix, tragus...) is sokszor fél évig gyógyultak, ezért én azt mondanám, hogy talán kell neki háromnegyed-1 év. Persze előbb is ki lehet cserélni a piercinget, de ha még nem teljesen gyógyult, akkor nem jó megbolygatni. Szerintem majd úgy is fogod érezni, hogy már mikor lehet kicserélni.

2021. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Szalonfüggő, van ahol 18-tól de ahová én járok, ott 16-tól szülői engedéllyel. Nekem volt, kicsivel több mint egy év után dobta ki a fülem, szóval elég macerás. Sokáig fáj és érzékeny és még gyógyulás után is kilökődhet ha nem bírja a füled a szár okozta állandó feszülést. Én kb. 10 hónap után cseréltem ki.
2021. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!