Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen kezdő műkörmös csomagot...

Milyen kezdő műkörmös csomagot vegyek?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni körmözni de nem tudom milyen kezdő csomagot vegyek. Tudom vannak tanfolyamok is de ismerősöm is elkezdte egyedül és elég jól magtanulta tanfolyam nélkül is. Szóval tudtok ajánlani műkörmös kezdő szettet lámpával
2021. jan. 21. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
4%

Ledlampa (egy kezed beferjen es felkor alaku legyen a lampa. ) 15 e

Cn polygel 10 e

Acid free primer 3e

Spre nail prep 4 e

Rotmarder (allati szor) ecset 5e

Alkoholos ecsetmoso 2e

Acelspatula a zsele felhordasahoz 2 e

Tobbszor felhasznalhato tippkeszlet 2 e

Koromreszelo 300 huf

Eddig Cristail nails boltban megvegeted.


Csiszogep :proxon,csiszofejkeszlet,25-30 e plusz 2 e a fejkeszlet


Nezz vidiket ,h kell csinalni. Mit miutan hogyan stb.

2021. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%

1-es vagyok:


A polygelt vedd cover pink arnyalatban. Ez testszinu es nem latszik at. Most ez a legnagyobb divat.

2021. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Classic nailses kezdocsomag szerintem tok jo
2021. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1,2-es vagyok. Entenyleg magamnak csinalom a kormom. Tok jo,h lepontozott a sok hozza nem erto. Fogadok,h egyiknek sincs mukorme.


Ez a legjobb es legegyszerubb mukorom fejlesztes. Ne ajanljuk mar a kerdezonek elavult dolgokat,amivel sokkal bonyolultabb es hosszasabb a mukoromkeszites.

2021. jan. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Találtam egy csomagot: [link] Ez mennyire jó? Tudom hiányzik belőle egy két dolog.
2021. jan. 24. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hianyos, semmi elokesziteshez szukseges cucc nincs benne es eleg no name, en nem hasznalnam
2021. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagymari666 Utána néztem amit írtál és ez sajnos nem olyan amilyet szeretnék mert én a reverse tip technikát szeretném elsajátitani.
2021. jan. 24. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!