Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 évesen megnőhet még a mellem?

16 évesen megnőhet még a mellem?

Figyelt kérdés

Elég kicsik és ez engem zavar, nagyon rossz, hogy egy 13-14 évesnek már sokkal nagyobb melle van.,.

Mellesleg be is szóltak már -e miatt. Mondanom sem kell, hogy nem esett valami jól.


Mikor fog még annyit nőni, hogy látványos legyen? Úgyértem egy sima pizsi póló alatt is látszódjon, hogy van valami.


Csak értelmes válaszokat kérlek:(


2021. jan. 23. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 éves koromig változott. Mondjuk későn érő voltam.

Ha nem is nő már, akkor a legjobb ha elfogadod így. Ne ostorozd magad, és ne is hasonlítgasd magad másokhoz! :)

2021. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sokat változik az ember úgy 24 éves koráig. Ha pedig előbb lesz gyereked, akkor még asszonyosabb leszel. Ne türelmetlenkedj. Nem minden férfi rajong a csúcsnagyságú keblekért. A bunkókkal ne törődj.
2021. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A női mell szinte folyamatosan változik az élet során. A beszólogatókkal nem kell törődni. Ha nem a melled miatt szólnának be, beszólnának más miatt.
2021. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13/14 éves korom óta tok ugyanakkora. Szerintem ez egyéni. Van osztálytársam, akinek a gimi alatt nőtt, de nekem (szerencsére) nem változott. Meg is ijednék rendesen, ha most így 19 éves korom körül hirtelen nőni kezdene😂😅

18/l(nemsokára 19) 75/B mellel

2021. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha nagyon szeretnél változtani akkor edz rá, először kevés majd mindig kicsit több súlyokkal a mellizomra ;)
2021. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem nagyon érdekel a mell és segg méret. Engem jobban érdekel a lány arca :) 16f
2021. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!